Results 1 to 3 of 3
Like Tree8Likes
  • 7 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By AmpaliakosFC

Thread: Ακαδημιες Πρωταθλημα νεων

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Ακαδημιες Πρωταθλημα νεων

    όταν πρωτοξεκινήσαμε φτιαχνοντας το γηπεδο ,φτιαξαμε και το γηπεδο για τις ακαδημιες
    ακαδημιες που δεν εχουμε δει ποτε το μονο που ξερουμε είναι ότι μια στο τοσο ερχονται
    2 παικτες που όχι εγω σαν προπονητης εχω ξεχωρισει αλλα ο νορντεους

    ,εγω πιστευω πρεπει να δημιουργηθεί ένα πρωταθλημα νεων κάθε σαιζον και στο τελος
    της σαιζον να διαλεγω εγω ποιους θα προωθησω στην πρωτη ομαδα και φυσικα
    για να εχει κερδος ο νορντεους οποιους παικτες διαλέξω να μου οριζεται μια
    λογικη τιμη στα τοκεν που θα πληρωσω ,δηλ για έναν παικτη να μην πληρωνω παραπανω
    από 20 τοκεν όπως στις διαπραγματεύσεις,οι τιμες να κυμαίνονται από 1 εως 20 τοκεν
    βεβαια εγω δινω την ιδεα αλλα πιστευω τα μυαλα της νορντεους με ανθρώπους με
    γνωση στο μαρκετιν μπορουν γυρω από αυτο να δημιουργησουν πολλα δωρα και μπονους
    και γιατι όχι όπως λεει σε ένα άλλο ποστ ενας φιλος να κανουμε και ένα δίτερμα η πρωτη
    ομαδα με τις ακαδημιες οποτε θελουμε..

    Ακαδημιες Πρωταθλημα νεων-screenshot_81.jpg
    Last edited by Nick Lizas; 02-12-2018 at 07:12 PM.

  2. #2
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    όταν πρωτοξεκινήσαμε φτιαχνοντας το γηπεδο ,φτιαξαμε και το γηπεδο για τις ακαδημιες
    ακαδημιες που δεν εχουμε δει ποτε το μονο που ξερουμε είναι ότι μια στο τοσο ερχονται
    2 παικτες που όχι εγω σαν προπονητης εχω ξεχωρισει αλλα ο νορντεους

    ,εγω πιστευω πρεπει να δημιουργηθεί ένα πρωταθλημα νεων κάθε σαιζον και στο τελος
    της σαιζον να διαλεγω εγω ποιους θα προωθησω στην πρωτη ομαδα και φυσικα
    για να εχει κερδος ο νορντεους οποιους παικτες διαλέξω να μου οριζεται μια
    λογικη τιμη στα τοκεν που θα πληρωσω ,δηλ για έναν παικτη να μην πληρωνω παραπανω
    από 20 τοκεν όπως στις διαπραγματεύσεις,οι τιμες να κυμαίνονται από 1 εως 20 τοκεν
    βεβαια εγω δινω την ιδεα αλλα πιστευω τα μυαλα της νορντεους με ανθρώπους με
    γνωση στο μαρκετιν μπορουν γυρω από αυτο να δημιουργησουν πολλα δωρα και μπονους
    και γιατι όχι όπως λεει σε ένα άλλο ποστ ενας φιλος να κανουμε και ένα δίτερμα η πρωτη
    ομαδα με τις ακαδημιες οποτε θελουμε..

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_81.jpg 
Views:	29 
Size:	47.9 KB 
ID:	95158
    Πολυ ωραια ιδεα. Πιστευω πως με την κατάλληλη αναπτυξη απο την Nordeus εχει πολυ καλο potential και οπως ανεφερες θα μπρουσε να συνδυαστει ωραια με την ιδεα που προτεινα για 2πλο στην προπονηση.

    Στάλθηκε από το GT-I9060I μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Nick Lizas likes this.

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    αν ο κωδικας εχει τωρα θεματακια σκεψου τι θα γινεται με μια ακομα τετοια βαση δεδομενων.
    καλη ιδεα παντως.
    αν και αυτο που με ειχε πρωτοτραβηξει στο topeleven ειναι η απλοτητα του.ασχετα αν μετα καταλαβα ποσο μπορεις να ασχοληθεις αν θελησεις.
    επισης με κατι τετοιο θα αυξηθει ο χρονος που θα πρεπει να περνας ingame.αποψη μου.