Results 1 to 2 of 2
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Jorge Volos
  • 2 Post By nikolgiorgos

Thread: Green boosters-Αναπλήρωση

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Green boosters-Αναπλήρωση

    Να επιστρέψω σε ένα θέμα το οποίο έχω ξαναφέρει ως πρόταση αρκετά παλιότερα.
    Πρέπει κατά τη γνώμη μου-ίσως ταυτιστούν κι άλλοι μαζί μου-να κοιτάξει η Nordeus την περίπτωση της αναπλήρωσης.Δε γίνεται να παίρνουν όλοι +6%/3ωρο.
    Υπάρχουν παίκτες οι οποίοι από επιλογή-οπως εγώ για τρεις σερί σεζόν-έχουν αφήσει τις απαιτήσεις του παιχνιδιού στην άκρη.Παιζουν πολύ λιγότερους αγώνες κλπ.
    Στους πιο ενεργούς παίκτες θα πρέπει ή να δίνεται μεγαλύτερο ποσοστό αναπλήρωσης ή το +6% να είναι ανά δίωρο για παράδειγμα.
    Τώρα σε ότι αφορά τα διαφημιστικά, εκεί δε μπορεί να γίνει κάτι διότι δεν είναι θέμα Nordeus.
    Μπορούν όμως να κάνουν το εξής.
    Να μην είναι φιξαρισμένο το +15%/πράσινο, αλλά τα πράσινα να μετατρέπονται σε μια σωρευτική ενέργεια από την οποία ο κάθε παίκτης θα "τραβάει" όση ακριβώς χρειάζεται και όχι απαραίτητα +15%.
    Βέβαια για να λέμε την αλήθεια επειδή όλα τα παραπάνω είναι ίσως απώλεια στο μάρκετινγκ της Nordeus, μάλλον δύσκολα θα μπουν σε συζήτηση...
    Mr Dosohos® likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Όπως το είπες και εσύ, μάλλον είναι ενάντια στην πολιτική της εταιρίας (να τα παίρνουν από τους ενεργούς παίκτες δηλ. χαχα).
    Εγώ είχα κάνει πάντως μια πρόταση, όσοι έχουν διπλούς αγώνες, να έχουν δικαίωμα μιας εξτρά ξεκούρασης (+6%) να βάλουν ανάμεσα σε δύο αγώνες.
    Mr Dosohos® and milpol like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html