Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
Like Tree4Likes

Thread: αυτον πως τον αντιμετοπιζουμε?

  1. #11
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλά ρε παιδιά, χαλαρώστε. Η λογική όταν πάμε να φτιάξουμε το σύστημα μας είναι να τοποθετήσουμε την άμυνα μας ώστε να αντιμετωπίζει τους αντίπαλους επιθετικούς και να βάζουμε τους επιθετικούς μας έτσι ωστε να έχουν πλεονέκτημα απέναντι στην άμυνα του αντιπάλου.
    Από κει και πέρα όμως, είναι και άλλοι παράγοντες.
    Ένας είναι οι παίκτες.
    Όταν βλέπω ότι ο άλλος παίζει με DR-DC-DL δεν χρησιμοποιώ 2ST + AMC προσωπικά, γιατί πολύ απλά δεν έχω δύο καλούς ST ή όταν βάζω δύο μαζί δεν μου παίζουν καλά. Έχω καλούς πλάγιους οπότε πάω με έναν φορ και δύο πλάγιους.
    Αν τώρα ο άλλος, στην επάνω φωτο, έχει φορμαρισμένους 2 ST + AMC καλά έκανε και έπαιξε έτσι. Η λογική είναι ότι με 2 πλάγιους έχεις κάποιο πλεονέκτημα.
    Επίσης σημαντικό είναι και οι εντολές. Αν ο NEW CLUB έπαιζε επίθεση και το Maraki με άμυνα και αντεπιθέσεις (και ίσως και μακρινές πάσες) , τον χτύπησε εκεί πέρα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #12
    Newbie john.sifonios's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    12
    Δε βαζεις 7 γκολ σε ισοδυναμη ομαδα και μαλιστα εκτος εδρας αν ο αλλος εχει τη στοιχειωδη ενεργεια και ηθικο.
    Ας βαλει τις 2 φωτο που ζητησα και βλεπουμε..

  3. #13
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Nikol χαλαρός είμαι μην αγχώνεσαι. Απλά ακόμα κ εγώ που έχω δοκιμάσει χιλιάδες παιχνίδια δεν λέω ποτέ για κάτι ότι είμαι 100% σίγουρος και γι αυτό απάντησα. 'Εχω κ άλλα παιχνίδια να ποστάρω με αυτό το αντισύστημα αλλά δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος . Ο καθένας παίζει όπως νομίζει, εγώ σας έγραψα ποια είναι τα 2 καλύτερα αντισυστήματα μετά από πολλές δοκιμές.
    Με κοντινές πάσες έπαιξε, νορμάλ κ αντεπιθέσεις.

Page 2 of 2 FirstFirst 12