Results 1 to 5 of 5

Thread: Τη βοήθεια σας

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Τη βοήθεια σας

    Παίζω τελικό με τον παρακάτω ο οποίος είναι αρκετά πιο ισχυρός και παίζει τα ακόλουθα συστήματα
    Τη βοήθεια σας-screenshot_1.jpgΤη βοήθεια σας-screenshot_5.jpg

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στην 1η περίπτωση 4-5-1 V
    στην 2η περίπτωση, πάλι αυτό ή ίσως 3Dw-2DMC-2MC-AML-AMR-ST
    Δύσκολα τα πράγματα, η μόνη ελπίδα είναι να κρατήσεις καλά πίσω και να μπορέσουν οι πλάγιοι σου να νικήσουν σε κάποιες φάσεις την άμυνα του.

    Θα πήγαινα με άμυνα ή σκληρή άμυνα/μαν του μαν/σκληρά τάκλιγκ και εξτρά μπόνους άμυνας στην αρχή
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Οταν λες αρκετά πιο ισχυρός , πες μας συγκεκριμένα να δουμε την διαφορά .Εγω θα κοιτούσα κατ αρχήν τα στατιστικά των παικτών του , να εντοπίσω τους πιο επικίνδυνους και τα αδύνατα σημεία του .Και τους προηγουμενους αγωνες του στη σεζόν στο ch.league αν και με ποιο συστημα δυσκολεύτηκε.Και πες μας και ποιοι είναι οι δικοί σου καλύτεροι perfomers .
    Χωρίς αυτά τα στοιχεία , εγώ προσωπικά θα έπαιζα, με βαση τους δικους μου παικτες , και τα αποτελέσματα που έχω φέρει με πολύ πιο δυνατούς αντιπάλους , το 1ο& το 2ο του σύστημα με 3W-2dmc-3W(ml-mc-mr)-amc-st .Mε βελακια μπροστα στους ακραιους χαφ , αμυνα με αντεπιθεσεις .
    Απόλυτα λογικό είναι να παιξεις στην άμυνα και με 4-1dmc , απλά εγώ δεν το πολυπάω.

  4. #4
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Στην επίθεση του έχει 146,152 και 153%. ο Dmc 142 και οι υπόλοιποι 130 και πάνω
    ο καλύτερος μου παίκτης είναι ο amr 140 και οι δύο μέσοι 137. στην ποιότητα γενικά μου ρίχνει ένα αστέρι και οι πιο αδύναμοι του είναι Dl και Dr.
    Όσο για τους αγώνες έχει πάει τρένο με εξαίρεση 2 ισοπαλίες 0-0 απέναντι σε 4-1-3n-2 και 2-2 απέναντι σε 4-2-1-3

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    μεγάλη νίκη και κατάκτηση. τον έπαιξα με αμυντικό v τελικά, από πλάγια με κοντινές πάσες
    Τη βοήθεια σας-screenshot_9.jpg
    Τη βοήθεια σας-screenshot_7.jpg
    Τη βοήθεια σας-screenshot_1.jpg