Results 1 to 3 of 3

Thread: το παιχνίδι πάει στα πέναλτυ, χωρίς λόγο

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    το παιχνίδι πάει στα πέναλτυ, χωρίς λόγο

    Αυτό δεν συνέβει σε εμένα αλλά σε φίλο.
    Εκεί που έπαιζε, στα καλά καθούμενα βγήκε η "μάσκα" διαδικασίας των πέναλτυ, δηλ. να επιλέξει τους παίκτες που θα χτυπήσουν τα πέναλτυ κλπ.
    Μετά κόλησε το παιχνίδι. Ευτυχώς νίκησε

    Βλέπουμε δώ την μάσκα των πέναλτυ, ενώ το παιχνίδι πήγαινε κανονικά και νίκησε !
    το παιχνίδι πάει στα πέναλτυ, χωρίς λόγο-penalty-bug-1.jpg



    * the game is starting the penalties procedure before the end and without a reason.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    Εγω τα παθα ολα. 4 μερες δεν εμπαινε στο παιχνιδη.5η μ εβαλε αλλα χωρις να βλεπω αγωνες φιλων και μονο αγγλικη γλωσσα. Σημερα βλεπω τα ματς των φιλων αλλα σε αγωνα ενω αρχισε ξαφνικα δειχνει ημιχρονο. Οταν επανηλθε εχανα 2-0 και στις εντολες υπηρχε καθηστερηση. Τωρα να σας πω τι γινετε στον υπολογιστη. Ναι και εκει θεμα.Δεν μπορω να συρω παικτη για αλλαγη η να αλλαξω 11αδα για το επομενο ματς.Αντε με το ζορι και χρονο μπροστα σου το κανεις. Την ωρα του αγωνα θες να αλλαξεις πχ τραυματια και δεν μπορεις.

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Δεν μπορω να συρω παικτη για αλλαγη η να αλλαξω 11αδα για το επομενο ματς.Αντε με το ζορι και χρονο μπροστα σου το κανεις. Την ωρα του αγωνα θες να αλλαξεις πχ τραυματια και δεν μπορεις.
    αυτό ακριβώς συζητούσα με ένα φίλο χθες. Μου είπε για την περίπτωση του, μου δωσε τους κωδικούς του, μπήκα στην ομάδα του και έκανα κανονικά τις αλλαγές. Δεν ξέρω γιατί στο δικό του το pc έβγαζε πρόβλημα.
    Καλό ίσως θα ήταν ένας καθαρισμός στην μνήμη/ιστορικό του browser (clean cache).
    Επίσης δοκίμασε και σε διαφορετικούς browser - firefox, chrome, opera.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html