Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
Like Tree1Likes

Thread: Αποδείξεις οτι το παιχνίδι ειναι για πεταμα σε βιντεο

  1. #11
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    λοιπόν, τι γίνεται με το bonus.
    Αν δεν κάνεις προπόνηση για να ανεβάσεις ένα +2% το μπόνους σήμερα, τότε δεν πατιέται.
    Δηλ. αν αυτό το 6% που έχεις , είναι χθεσινό, σήμερα δεν έχει εξτρά μπόνους.
    Επίσης υπάρχει όριο.
    Νομίζω 1-2 φορές την ημέρα, ανάλογα με το πόσες προπονήσεις έκανες.
    Κάπως έτσι είναι αλλα΄δεν είμαι σίγουρος για τους αριθμούς γιατί δεν το χρησιμοποιώ συχνά.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #12
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Χμ δεν το ήξερα αυτό. Είσαι σίγουρος, είναι κάτι καινούριο; Πολλές φορές έχει τύχει το ματς να είναι πρωινό και να μην προλάβω να κάνω προπόνηση αλλά να μπορώ να πατάω το bonus στην ώρα του παιχνιδιού κανονικά.

    Είδα και τα προηγούμενα βίντεο που ανέβηκαν φαίνεται ότι η εφαρμογή από το PC ίσως να έχει θέμα. Αλλά επειδή φαίνονται κυρίως html issues θα δοκίμαζα διάφορους browsers εκείνη την στιγμή μήπως σε κάποιον υποστηρίζεται καλύτερα.

    Σε android εφαρμογή (κινητό και tablet) ποτέ δεν είχα κόλλημα. Εκτός από κάποια κλολλήματα στην αρχή στα associations που βάρεσαν κόκκινα οι servers αλλά είχαμε αποζημιωθεί από την Nordeus.

    Τουλαχιστον για επίπεδο android την θεωρώ μία από τις καλύτερα δουλεμένες εφαρμογές που παίρνει και πολύ συχνά updates και νέα features (γι'αυτό άλλωστε δεν έχω πρόβλημα που και που να δίνω τον μποναμά μου στην εταιρεία..)

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Πολλές φορές έχει τύχει το ματς να είναι πρωινό και να μην προλάβω να κάνω προπόνηση αλλά να μπορώ να πατάω το bonus στην ώρα του παιχνιδιού κανονικά.
    εαν δεν πάτησες χθες το έξτρα κουμπί, έχεις απόθεμα νομίζω.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157

    Angry

    αυτή τη στιγμή οι ομοσδπονδιες ειναι down στη μέση των αγώνων!!!!!!
    Last edited by snart1; 09-04-2016 at 12:09 AM.

  5. #15
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Χμ δεν το ήξερα αυτό. Είσαι σίγουρος, είναι κάτι καινούριο; Πολλές φορές έχει τύχει το ματς να είναι πρωινό και να μην προλάβω να κάνω προπόνηση αλλά να μπορώ να πατάω το bonus στην ώρα του παιχνιδιού κανονικά.)
    Ναι Bonus εχει κανονικα! αν Εχεις 8 πχ θα χανεις καθε μερα -2% οπότε για τις επομενες 4 μερες εχεις 8% 6% 4% 2%

    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Είδα και τα προηγούμενα βίντεο που ανέβηκαν φαίνεται ότι η εφαρμογή από το PC ίσως να έχει θέμα. Αλλά επειδή φαίνονται κυρίως html issues θα δοκίμαζα διάφορους browsers εκείνη την στιγμή μήπως σε κάποιον υποστηρίζεται καλύτερα.)
    Το PC είναι τουμπανο φιλε 16GB ram, 4GB Graphics κλπ.. Το θέμα τους πιστέυω οτι εχει να κανει με το πως ειναι στημενοι οι σερβερς τους. Χρησιμοποιουν Pull Τεχνολογία με αποτελεσμα να πεφτουν τα connections τους όταν εχουν πολλά requests.. (Ajax για όποιον καταλαβαίνει..) Γιατι Για σκεφτείτε απο τα 13 εκατομυρια γραμμενους χρήστες να ειναι ενεργοι τα 2 εκοτομμύρια!!! Ο ογκος ειναι τεραστιος πλεον..
    Μαλλον πρεπει να αρχίσουν να σκέφτονται το Push και όχι το Pull..

    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Σε android εφαρμογή (κινητό και tablet) ποτέ δεν είχα κόλλημα. Εκτός από κάποια κλολλήματα στην αρχή στα associations που βάρεσαν κόκκινα οι servers αλλά είχαμε αποζημιωθεί από την Nordeus.

    Τουλαχιστον για επίπεδο android την θεωρώ μία από τις καλύτερα δουλεμένες εφαρμογές που παίρνει και πολύ συχνά updates και νέα features (γι'αυτό άλλωστε δεν έχω πρόβλημα που και που να δίνω τον μποναμά μου στην εταιρεία..
    Ναι και τωρα που μιλάμε, Μολις ξαναπεσε το συμπαν στις ομοσδπονδίες... Τραγικό να καθεσαι να περιμενεις ενώ θα μπορουσες να κανεις κατι αλλο...
    Αν ειναι ετσι οπως τα λές (δεν παιζω από κινητό η τάμπλετ), καλά κάνεις.
    Last edited by snart1; 09-04-2016 at 12:09 AM.

  6. #16
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, απ'ότι διαβάζω στο αγγλικό φόρουμ , υπήρχαν θέματα στους αγώνες των 22.00 .
    Κρίμα και είχε στρώσει τώρα τελευταία
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #17
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ευτυχώς την γλίτωσα... Ελπίζω η Nordeus να ρίξει κανένα δωράκι. Απαράδεκτο που ξανασυνεβει. Φαινεται οτι ακομα δεν μπορουν διαχειριστουν τκν μεγαλο ογκο

Page 2 of 2 FirstFirst 12