Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Nick Lizas

Thread: 'Εληξε πρόωρα η δημοπρασία μου

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    3

    'Εληξε πρόωρα η δημοπρασία μου

    εκανα προσφορα σε 2 διαφορετικους παικτες και της 2 φορες ο χρονος τελειωσε στα 4 και 5 δευτερολεπτα πριν λιξει ο χρονος.και οι παικτες πηγαν στον αντιπαλο.εκτος απο τις υπολοιπες απατεωνιες φτασατε και σε αυτο το σημειο. συνολικα κλεψατε 11 token.απατεωνες!!!

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Μπορείς να πεις καμία λεπτομέρεια ?
    Έπαιζες σε κινητό ?
    με καλό σήμα ? (ή open wifi ή 3G)
    Στην νέα έκδοση ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Είμαι απίστευτα εκνευρισμένος με το *#$:#%#@ παίχνιδο. 2 παίχτες "γρήγοροι" 18 χρονών mc και dc που θέλω πιο πολύ, ο ένας με ειδικότητα αμυντικό τοίχος. Έχω μπει και στους 2, και μετά από 8 γύρους και στους 2 πήγα να τους πάρω στο τέλος. Ε το #@#$% έληξε στα 4 δευτερόλεπτα τη δημοπρασία και τους έχασα.
    Μιλάμε θέλω να τα σπάσω όλα από τα νεύρα μου. Από pc μπήκα με mozilla στην νέα έκδοση. Και δεν είναι πρώτη φορά που το κάνει σήμερα. Μου το έχει κάνει κ σε μικρότερα level που ήμουν

  4. #4
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by trojan View Post
    Είμαι απίστευτα εκνευρισμένος με το *#$:#%#@ παίχνιδο. 2 παίχτες "γρήγοροι" 18 χρονών mc και dc που θέλω πιο πολύ, ο ένας με ειδικότητα αμυντικό τοίχος. Έχω μπει και στους 2, και μετά από 8 γύρους και στους 2 πήγα να τους πάρω στο τέλος. Ε το #@#$% έληξε στα 4 δευτερόλεπτα τη δημοπρασία και τους έχασα.
    Μιλάμε θέλω να τα σπάσω όλα από τα νεύρα μου. Από pc μπήκα με mozilla στην νέα έκδοση. Και δεν είναι πρώτη φορά που το κάνει σήμερα. Μου το έχει κάνει κ σε μικρότερα level που ήμουν
    κατεβασε το nox player και μπες απο εκει ποτε δεν εχει προβλημα
    trojan likes this.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Εμένα στο pc ποτέ δεν το έχει κάνει (ή με σπιτικό wifi).
    Την έχω πάθει έξω, με 3G σύνδεση (λογικό βέβαια).
    γενικά αν πάτε για μια σοβαρή διεκδίκιση ή ακόμα και για έναν σημαντικό αγώνα, κάντε ένα refresh μερικά λεπτά πριν.
    Αν είναι πολύ ώρα ανοιχτός ο browser, χάνει λίγη ώρα (ή μη φαινομενική απο-σύνδεση)
    Αν θες, στείλε ένα ρεπόρτ μήπως σου στείλουν κανά τοκεν πίσω, αλλά μην πεις ότι πήγαινες στο τελευταίο sec.
    Θα σου πει "ας πρόσεχες"
    χαχα
    Last edited by nikolgiorgos; 12-12-2016 at 06:30 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    χαχα πάλι δεν πιστεύω να μου δώσουν πίσω κανένα τόκεν. Το κάνω συχνά refresh, και καθαρισμό. Δεν ξέρω τι να πω. Θέλει να βάλω λεφτά για τόκεν μου φαίνεται..
    Κρίμα και ήταν καλά παιχτάκια!

  7. #7
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Αυτο εγινε και σε εμενα σημερα το πρωι με την νεα εκδοση απο κινητο και με chrome.
    Πανε και τα 8T παει και το παικτακι.