Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
Like Tree4Likes

Thread: Τα δωρεαν βιντεο ξαναγυρισαν

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Τα δωρεαν βιντεο ξαναγυρισαν

    Σημερα μετα από πολλους μηνες πηρα και για τις 2 ομαδες που εχω μια στο facebook και
    και η αλλη στο google
    από 30 βιντεο στην κάθε μια συν 2 εξτρα προπονήσεις απιστευτο και όμως αληθινο
    τυχαιο δεν νομιζω και μαλιστα μαζεμένα σημερα πρωι πρωι
    Jorge Volos likes this.

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Καλημέρα!
    Εξαιρετικά.Αυτό συνέβη σε εμένα δύο μέρες πριν λήξει η προηγούμενη σεζόν.Πρέπει να έπιασα 35-36 βίντεο,έχω μάλιστα και σχετικό post.Τώρα όμως τα κυνηγάω.Βγάζει 6-7 το πρωί και μετά 1 ανα μια-δυο ώρες.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    24
    1ον...Στις 15,16,17,18,19 του μηνός πήρα όσα λέτε και εσείς! Σήμερα (20 Σεπ) πήρα μετά βίας 9 έως αυτήΠαγκόσμια πρωτοτυπία! ή και σε 6 ώρες κλείνει η μέρα! Αντε να κάνεις προγραμματισμο μετά!
    2ον... Πως γίνεται μια ομάδα με 5 συνεχόμενες νίκες να έχει 7 παίκτες με πτώση ηθικού όταν όλοι έχουν ξεκινήσει με superb!! Παγκοσμια πρωτοτυπία!!
    3ον.... Να μην πω για τους συνεχόμενους τραυματισμούς. Έχει καταντήσει αηδια.
    Πανος

  4. #4
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by tottis View Post
    1ον...Στις 15,16,17,18,19 του μηνός πήρα όσα λέτε και εσείς! Σήμερα (20 Σεπ) πήρα μετά βίας 9 έως αυτήΠαγκόσμια πρωτοτυπία! ή και σε 6 ώρες κλείνει η μέρα! Αντε να κάνεις προγραμματισμο μετά!
    2ον... Πως γίνεται μια ομάδα με 5 συνεχόμενες νίκες να έχει 7 παίκτες με πτώση ηθικού όταν όλοι έχουν ξεκινήσει με superb!! Παγκοσμια πρωτοτυπία!!
    3ον.... Να μην πω για τους συνεχόμενους τραυματισμούς. Έχει καταντήσει αηδια.
    Πανος
    δεν ξερω για σας στον δικο μου σερβερ μου εδωσε 2η μερα συνεχομενη αλλα 30 free video

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    24
    Ευχαριστώ για το μήνυμά σου!
    Δεν ήξερα ότι και οι server κάνουν τη διαφορά! Αν επιτρέπεται να ρωτήσω σε ποιον server παίζεις και πως βρίσκεις σε ποιον παίζεις επισης;

  6. #6
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by tottis View Post
    Ευχαριστώ για το μήνυμά σου!
    Δεν ήξερα ότι και οι server κάνουν τη διαφορά! Αν επιτρέπεται να ρωτήσω σε ποιον server παίζεις και πως βρίσκεις σε ποιον παίζεις επισης;
    μπες εδώ να ενημερωθείς
    https://forum.topeleven.com/showthre...ferrerid=34695

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    24
    Κατατοπιστικό. Ευχαριστώ

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Παιδιά μια ερώτηση...δηλαδή βλέπετε κάθε μερα 30 βίντεο για δωρεάν βαλοτσακια?Ειναι 30 βιντεο συνολικά ή 30 σε κάθε βαλιτσάκι?

  9. #9
    Dreamer Rizla's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    415
    Συνολικα είναι 30 εδω και μια εβδομάδα προηγουμένως ήταν 15 με 20.
    Υπάρχει και ένα κουπόνι για 5 τοκεν με το όνομα sirstanley7 το έβγαλε ένας τύπος χτες στο αγγλικο φορουμ.
    Last edited by Rizla; 09-22-2017 at 11:10 AM.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    24
    Παδια, μάλλον έχετε το κοκαλάκι της νυχτερίδας. Ο αριθμός των free video μειώνεται δραματικά για μενα. Χθες 14, σημερα 8. Σύμφωνα με την αριθμητική πρόοδο, αύριο θα παρω 2 )

Page 1 of 2 12 LastLast