Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Ποσιδονας

Thread: Scroll Εφιάλτης

  1. #1
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277

    Scroll Εφιάλτης

    παίζοντας από πι-σι κ χρησιμοποιωντας τις γνωστές εφαρμογές Android Emulator έχω τρομερό πρόβλημα με το scroll και το διπλό κλικ, φτάνει να ακουμπήσω έναν παίχτη με τον δείκτη του ποντικιού κ ανοίγει η καρτέλα του σαν να κάνω διπλό κλικ, καταλαβαινετε ότι δυσκολεύομαι να μετακινήσω παίχτες να αλλάξω συστήματα ακόμη κ να κάνω αλλαγές κατά την διάρκεια ενός αγώνα, χάσιμο χρόνου ο παίχτης μπορεί να μετακινηθεί σε θέση όπου να ναι η να ανοίγει συνέχεια η καρτέλα του μεγάλο ζόρι...υπάρχει κάποια λύση?

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    γιατι χρησιμοποιείς emulator ?
    Μάζεψε τα καθημερινά πράσινα σου και παίξε σε pc ή σε android
    Fcgrfr likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    από που να παίζω τα παιχνίδια δηλαδή από την εφαρμογή του fb? παρουσιάσει προβλήματα

  4. #4
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    όχι από το fb, είναι μάπα

    Παίζε από το mozila στο Play - Top Eleven - Be a Football Manager
    Fcgrfr likes this.

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    παίζοντας από πι-σι κ χρησιμοποιωντας τις γνωστές εφαρμογές Android Emulator έχω τρομερό πρόβλημα με το scroll και το διπλό κλικ, φτάνει να ακουμπήσω έναν παίχτη με τον δείκτη του ποντικιού κ ανοίγει η καρτέλα του σαν να κάνω διπλό κλικ, καταλαβαινετε ότι δυσκολεύομαι να μετακινήσω παίχτες να αλλάξω συστήματα ακόμη κ να κάνω αλλαγές κατά την διάρκεια ενός αγώνα, χάσιμο χρόνου ο παίχτης μπορεί να μετακινηθεί σε θέση όπου να ναι η να ανοίγει συνέχεια η καρτέλα του μεγάλο ζόρι...υπάρχει κάποια λύση?
    εγω παντως δεν εχω τετοιο προβλημα κανε απεγκατασταση αυτον που εχεις και ξαναβαλτον νομιζω θα εισαι οκ

  6. #6
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    για να ξέρετε πάντως, εδώ ο Khris λέει ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε emu
    https://forum.topeleven.com/bugs-tec...beginning.html