Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Nikose

Thread: Βug No 44.962

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    Βug No 44.962

    Ειναι η ωρα σχεδον 12 το μεσημερι και ακομα ο server δε μας εχει δωσει κληρωση για CL και κυπελλο. Επισης η καρτελα με το προγραμμα μου ειναι τελειως αδεια. Τιποτα μεσα. ουτε σημερα ουτε αυριο, τιποτα. Σας το λεω...μαλακια θα γινει. Θα τα χασουμε τα ματς.

    Το αλλο κουλο?? Κανω προσφορα για δυο παικτες, ο αλλος την αποδεχεται. Σκανε τα παραθυρα με τα αστερακια σε αυτον συγχαριτηρια για την πωληση κλπ, παραθυρο σε μενα συγχαριτηρια για την αγορα κλπ, και μετα απο 1 δευτερολεπτο μου σκαει παραθυρο οτι δε δεχτηκε ο αλλος και μου επιστρεφονται τα τοκεν. Σας το λεω.....θα γινει/εγινε μαλακια με τον server σημερα..
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Κάνε τα γνωστά, clean cache, memory κλπ
    Εγώ κάνω την συντήρηση της σεζόν σε καμιά 20αριά ομάδες που έχω, διαφορετικολυς σέρβερ και είναι όλα οκ

    Στη 2η περόπτωση παίζει σενάριο ο παίκτης να πήρε κανά δώρο κώνο ή να έκανε προπόνηση και να μην είναι πλέον 99%
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αφού σου λέω...σκάνε τα πυροτεχνήματα της μεταγραφής. Και στην τελική, εγώ διαχειρίζομαι και τους δύο λογαριασμούς. Και του αγοραστή και του πωλητή. Εγώ αγοράζω, εγώ πουλαω. Κάποια χοντρή μλκια έχει γίνει στον server.

    Δεν είναι θέμα clean cache. Τα ίδια σε PC, κινητό, emulator.

    EDIT...τώρα προσπαθώ να μπω και δε με βάζει σε κανέναν από τους δύο λογαριασμούς. Σφαλμα στην σύνδεση με τον διακομιστή μου πετάει.

    EDIT 2 Μπεε...μπεε..μπεε. (Το κατσικι της παρεας)
    Last edited by Nikose; 10-14-2018 at 10:25 AM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    3 το μεσημερι και ακομα ο σερβερ ειναι κατω....
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Τελικα μπορεσαμε να μπουμε στο παιχνιδι λιγο πριν τισ 8 το βραδυ. Οοοοοοοοτι καναμε το πρωι χαθηκε. μεταγραφες, προπονησεις, πωλησεις, αγορες τα παντα ολα. Πρεπει να ξανασηκωσαν το χτεσινοβραδυνο μπακαπ γιατι εγινε πουταναριο με την αρχη της νεας σεζον στον σερβερ. Το ασχημο ειναι οτι χασαμε και τα 50 τοκενακια της ομοσπονδιας. Αντε παλι παρε δωσε με το support, να τους πεισουμε οτι δεν ειμαστε ελεφαντες.......εχει αρχισει κει με κουραζει ολο αυτο το πραγμα.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δε με λες ?
    Top eleven παίζεις ή κανά άλλο παιχνίδι ?
    χαχαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    δε με λες ?
    Top eleven παίζεις ή κανά άλλο παιχνίδι ?
    χαχαχα
    Χρονια το λεω αυτο εγω αλλα......
    nikolgiorgos likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.