Results 1 to 7 of 7

Thread: Yeni bir federasyon kurmayı düşünüyorum

Rookie

Yeni bir federasyon kurmayı düşünüyorum

Beni bilen bilir özellikle forumda verdiğim taktiklerle herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Oyunun eskisi kadar üstüne düşmesem de en azından günlük girip antreman yaptırırım. Sıfırdan bir federasyon kuralım diyorum. Bizimkisi maşallah 2 kişi giriyoruz uğraşıyoruz diğer 4 üye her maç 6 golden aşağı yemiyor genede altın grupta cebelleşiyoruz. Hiç bir cacık olacağı yok. En azından her maçı takip etmese bile günlük giriş yapan bir kaç üye ile kısa sürede zaten altın gruba çıkarız diye tahmin ediyorum.

Kuracağımız yeni federasyonda herkes kaptan olsun oyunu bırakan varsa da en azından federasyona bildirsin ona göre yeni üye bulalım. Bir arkadaşım daha var o da aktif bir oyuncu. Yani 2 kişiyiz tahminen o da gelir. Federasyon adı , vs hiç düşünmedim katılmak isteyen bana özelden ulaşsın yoksa kendi federasyonumda kalmaya devam edeceğim. Sanırım en az 4 üye olmak gerekiyor.

Rookie
    Quote Originally Posted by Godsend View Post
    Beni bilen bilir özellikle forumda verdiğim taktiklerle herkese yardımcı olmaya çalışıyorum. Oyunun eskisi kadar üstüne düşmesem de en azından günlük girip antreman yaptırırım. Sıfırdan bir federasyon kuralım diyorum. Bizimkisi maşallah 2 kişi giriyoruz uğraşıyoruz diğer 4 üye her maç 6 golden aşağı yemiyor genede altın grupta cebelleşiyoruz. Hiç bir cacık olacağı yok. En azından her maçı takip etmese bile günlük giriş yapan bir kaç üye ile kısa sürede zaten altın gruba çıkarız diye tahmin ediyorum.

Kuracağımız yeni federasyonda herkes kaptan olsun oyunu bırakan varsa da en azından federasyona bildirsin ona göre yeni üye bulalım. Bir arkadaşım daha var o da aktif bir oyuncu. Yani 2 kişiyiz tahminen o da gelir. Federasyon adı , vs hiç düşünmedim katılmak isteyen bana özelden ulaşsın yoksa kendi federasyonumda kalmaya devam edeceğim. Sanırım en az 4 üye olmak gerekiyor.
    Buradan eğer sonuç alamazsanız ve online sürenizin de iyi olacağını taahhüt ediyorsanız bizim gruba gelebilirsiniz? Arkadaşınıza da size de yer açarız. Ama peşinen söyleyim: Online olmak şartı var.

Rookie
    Valla kendi federasyonumda kalacağım bu iş olmazsa. Lig , kupa, şampiyonlar artı federasyon maçları da eklenince bütün hepsine birden girip online olmak için yeterince zaman kalmıyor. Açıkçası boş zamanım yoksa federasyon maçlarına girmiyorum pek.

Newbie
    Platin grupta sağlam bir ekip oluşturduk. Ama heraklitin de dediği gibi, tüm maçları takip, full antrenman ve aktif olma şartı var. Eğer oyuna eskisi kadar asılırsan bekleriz

Rookie
    Teklifler içi teşekkürler arkadaşlar' Ne yalan söyleyeyim üçlü kupayı aldığımdan beri oyunda benim için yapacak pek bişey kalmadı. bundan sonra rutin çok maçlara ağırlık vermeden takılacağım. Sanırım kendi federasyonumda kalacağım 4 arkadaş buldum hepsi kendi federasyonunda altın gruptalar zaten. En güzeli hiç birini rahatsız etmemek.

Rookie
    tüm maçlarımı takip ediyorum, antreman felan. yapıyorum. fakat öyle para yaptırabilen biri değilim en az azından bu ay kesat durumlar 😁 yenisezonda federasyon değiştirme düşüncem var.

Rookie
    Benim Federasyon işi şimdilik iptal isterseniz yukarıda ki arkadaşlarla bir görüşün. Önümüzde ki sene ben tanking yapabilirim. 5 sezondur aynı oyuncularla aynı lige düşmekten gına geldi artık.