Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18

Thread: Altın1 federasyona üye aranıyor!!!

Newbie
    Mesela sen lig de kalmayı nasıl başarıyorsun? Düşük yıldızlı oyuncu alıp onları mı oynatıosun lig maçında yani gerçekten maharet ligde kalmak. Çünkü ligde hiç oyuna girmeyen adamlar en son sıralarda vs vs

Antonio Gustavo Hernandez
    Guest
    İllegal diziliş ile (forvet yok, orta sahada sadece kanat ve defans).

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newbie
    Kafaya koydum en az 2 sezon yapacam bu işi. Bu sezon olmaz artık illaki ligi ilk 8 içinde atlarım

Guest
    Senin seviyen yüksek değil miydi? Bugüne kadar hep atladın mı?

Newbie
    Bilmiyorum ama 23 üm şuan. Şuana kadar sürekli atladım. Ama 2 3 sezon kalacağım ligde önümüzdeki sezon dan itibaren. 2 sezondur para yatırıp kırmızılı oyunculatım vardı bu sene kalsaydım iyiydi

Guest
    Quote Originally Posted by DEUTSCHLAND View Post
    Bilmiyorum ama 23 üm şuan. Şuana kadar sürekli atladım. Ama 2 3 sezon kalacağım ligde önümüzdeki sezon dan itibaren. 2 sezondur para yatırıp kırmızılı oyunculatım vardı bu sene kalsaydım iyiydi
    Bir de tabi böyle rahatsızlar var;

Newbie
    Ben en az son 10 sezondur bilerek maç satıyorum. Hem token harcamadan 7-8 yıldız takım yapıyorum hem de Federasyonum Platin Lige yükseldi

Maç satarak ligde kalmayı kaldırırlarsa ne federasyon ne de etkinlikler kurtaramaz, top eleven biter. Kendileri de biliyor token çok pahalı herkes oyunu bırakır.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Antonio Gustavo Hernandez View Post
    Yıldız düşmüyor ya, ben token satın alan birisiyim ve normalde en az %130'lara çıkabiliyorum ama bana sorarsan da mantıklı, aynılarını beklenmeyen sonuçlarda da yazdım eğer üst üste başarı kazanıyorsan oyun seni handikaplıyor. Dolayısıyla hem daha çok güçlenebiliryorsun hem de trollerden kaçınabiliyorsun. Ancak, herkes bunu federasyon maçları için istismar etti, dolayısıyla 2 bilemedin 3 sezon içinde güncellemeyle kalkar gibi gözüküyor, çok şikayet var çünkü.

İnşallah kalkar temennimiz bizimde

Page 2 of 2 FirstFirst 12