Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
Like Tree3Likes

Thread: Kupovina igrača

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Kod mene nema skoro da nema igraca od 5 zvezdica od 4 retko kad samo ima od 3 zvezdice. kad se pojavi neki jaci igrac opsto klanje za igraca skupe se 5-6 i vise njih koji hoce da ga kupe, ode u nedogled u rundi, dok ne pobedi neki koji ima puno tokena i koji tera inat. I mislim da je glupo uradjeno kupovina igraca na pregovore? kupujem igaca od nekog koji je u istom nivo samnom, samo sto nije samnom u ligi? nije li logicnije da kupujem igrace na pregovore sa onim sto su nivo ispred mene, naravno odredjene igrace da ne prelaze skaut, za moj nivo, daosam dosad preko 10 ponuda na pregovore ni jednog igraca nisam kupijo i to dam mnogo vecu ponudu trzisnu vrednos tog igraca

  2. #12
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Zapao si na takav server, ustani ujutro ranije, pa onda probaj se izboriti za igraca naravno ako si u mogucnosti..

  3. #13
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    navijes sat ustanes u 4 sata ujutro i kupujes

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    ajde to u 4 ujuto cu da vidim da li ima igraci da se kupe?

  5. #15
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Koji si nivo?

  6. #16
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    evo uststao rano u 4h opet ista prica nema igraci sa 5 zvezdica cak ni sa 4 zvezdica nemam cim da igram da li sam bas toliki baksuz

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    i to sam u 4 nivo

  8. #18
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Očito vam je takav server. Kako je vama tako je i svima, budite strpljivi kako budete odmicali verujem da će se to popraviti.

  9. #19
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Očito vam je takav server. Kako je vama tako je i svima, budite strpljivi kako budete odmicali verujem da će se to popraviti.
    Nece ako stalno budu napredovali... Tek ako ponove ligu popravice se TL ali ce onda konkurencija biti zestoka.
    Stanisa, pisi suportu igre u vezi ovog problema, mozda neko normalan procita, mada su male sanse.

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Ja govorim da me sabotiraju namerno svakim danom sve vise dokaza imam za to jer mi se neverovatne stvari desavaju. Kupim igraca koji ne postoji nigde u mom timu, refresujem aplikaciju vise ne pise da sam pobedio na licitaciji vec vreme baguje na 00:00:00 do kraja aukcije. Bas da vidim kako ce resiti ovaj problem, ne zelim da mi vrate tokene vec igraca jer ja igraca od 18 god nemam vec 18 sezona

    Kupovina igrača-screenshot001.jpg
    Kupovina igrača-screenshot002.jpg
    Kupovina igrača-screenshot004.jpg
    Kupovina igrača-screenshot003.jpg

Page 2 of 2 FirstFirst 12