Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree2Likes

Thread: Kup

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4

    Kup

    Na koju foru i po kom principu radi sparivanje za kup. Jer ja evo vec drugu sezonu igram sa ljudima koji su po 2 levela vise, i naravno puknem, a i pre svega oni mogu da kupuju igrace koje ja vidim kao skaute i legende. Gde je tu postena igra i ravnopravnost?

  2. #2
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Pre pocetka nove sezone kupis 3,4 igraca od po 3 zvezde i neces imati problema ...

  3. #3
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Princip kupa je po kvalitetu tima. Svi timovi sa slicnim kvalitetom tima u rasponu od 3 nivoa su u istom kupu, moj savet ti je da poslusas Slypire-a

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    4
    To sam i uradio, svi u prvom su mi imali 4-5 zvezdica, 2 rezerve od po 4 i sve ostalo su mi bili slobodni igraci koje sam kupio iz tog razloga. I opet imam najmanji kvalitet u kupu i ispascu vec na pocetku.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Dali se ikad iko pitao posto ovi tvrde da je igrica zasnovana na realnom fudbalu dali se i u jednoj drzavi Kup takmicenje igra na ovom prncipu slabi sa slabima,jaki sa jakima..Glupost zesca...

  6. #6
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Eustahije Brzic View Post
    Dali se ikad iko pitao posto ovi tvrde da je igrica zasnovana na realnom fudbalu dali se i u jednoj drzavi Kup takmicenje igra na ovom prncipu slabi sa slabima,jaki sa jakima..Glupost zesca...
    Kao sto imas jedan clanak na sajtu u vezi kupa prosli princip su napravili developeri da smo u kupovima sa svojim FB prijateljima i da je kup napravljen cisto radi zabave i nadmetanja izmedju prijatelja ali posto je verovatno veliki broj menadzera zeleo da malo vise ucestvuje u tom takmicenju napravljen je novi sistem ili format. Prosli format ni meni nije bio zanimljiv jer prodjem pretkolo i onda u kvalifikacijama neki 20 nivo a ja tada bio 6. Mislim da je ovako zanimljivije..

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Sta je ba sad zanimljivije ne mozes ni prvo predkolo da prodjes iako imam super jak tim..Bolje bi bilo da su Lp tako napravili a ne Kup..

  8. #8
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Ako je ovaj kup radjen po realnom fudbalu da li je onda moguce da se u prvom kolu sastanu npr Celsi i Arsenal?
    Naravno da nije stari kup je bio tezi to stoji ali je pocetnicima(nivo 5 i nizi) i za te 2, 4 ili vec koliko utakmica odigraju davao novcano sasvim pristojnu sumu novca e sad sto su se pobunili i sad imamo ovakav kup tezi i slabije placen.
    Kad je poceo ovaj sistem kupa odmah su se pobunili July onaj Egipcanin sto je prestao da igra Abdel se valjda zove i jos par iskusnijih menadzera i to je bilo to a sto imamo dve lige sampiona nema veze.
    Shadow and nsretkovic like this.

  9. #9
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Eustahije Brzic pre ove promene dosta ljudi se je žalilo da je kup nerealan. Jer 2 nivo protiv 12-og nema šansi. I ja sam protiv ovog novog kupa jer se zna da u kupu u realnom fudbalu igra se od lige sedam do lige 1 tipa u Engleskoj. Nadam se da će kad tad vratiti stari ili drugačije rešiti jer je ovo kao Liga Šampiona sa proširenom listom igrača.

  10. #10
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Nzm, meni se kup cini okej, ne gledam da osvojim nesto vec se trudim da poboljsam svoju taktiku jer u ovakvom kupu taktika je najbitnija i sto vise doguram znaci sve sam bolji i bolji sto se tice taktike, zbog toga je meni ovaj novi sistem drazi

Page 1 of 2 12 LastLast