Results 1 to 4 of 4

Thread: Topeleven hesabimi facebooktan ayirmak mumkunmu acaba?

Newbie

Topeleven hesabimi facebooktan ayirmak mumkunmu acaba?

Merhaba. Benim bir sorum olucakti.. 2 aydir topeleven oynamaktayim ve takimim 2. seviyede takim degeri 35m civari. Bazi nedenlerden facebook hesabimi kapatmam gerekiyor. Oyunu hesabimdan ayirabilirmiyim mumkunmudur bu ? Iphone uygulamasina donusturebilirmiyim ornegin ? Ilginiz icin tesekkurler..

Rookie H1PP00's Avatar
    Ne yazikki mümkün değil ancak ıphone oyununuzu facebook a çevirebilirsiniz.
    H1PP00

SL Hautki Showcase...

Newbie
    Quote Originally Posted by TC Serdar Şen View Post
    Merhaba. Benim bir sorum olucakti.. 2 aydir topeleven oynamaktayim ve takimim 2. seviyede takim degeri 35m civari. Bazi nedenlerden facebook hesabimi kapatmam gerekiyor. Oyunu hesabimdan ayirabilirmiyim mumkunmudur bu ? Iphone uygulamasina donusturebilirmiyim ornegin ? Ilginiz icin tesekkurler..

Merhaba arkadaşlar,

Benim sorum TC Serdar Şen'in sorusuna yakın ve benzer bir konuda ama içerik olarak biraz farklı. Ben mevcut Facebook hesabıma ait olan Topeleven takımını iptal etmek istiyorum ve bunun yerine Topeleven'ı yüklediğim Iphone'umdan diğer takımı yani uygulamayı ilk başlattığınızda ekrana gelen ''Facebook ile oyuna başla'' birde ''oynamak istiyorum'' seçeneği geliyorki benim yoğunlukta oynadığım takımım olan ''oynamak istiyorum seçeneğideki takım. Sonuç olarak benim yapmak istediğim facebook hesabımla oluşturduğum takımı iptal edip onun yerine facebook hesabımsız başladığım takımı hesabıma bağlamak istiyorum mümkünmüdür?

Facebook üzerinden Topeleven'ı iptal ettim ve diğer takımımla ''sign in'' olmaya çalıştım ama olmuyor. Başka pratik bir yolu bilen bir arkadaş varsa çok sevaba geçer.

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar
    oyun facebook hesabına ihtiyaç duymasa daha iyi olurdu.

takımınızdaki bütün futbolcuların kontratı bitene kadar kontrat yenilemeyin. hepsinin kontratı bitince takım otomatik olarak siliniyor. böylelikle aynı hesaptan yeni bir takım oluşturabiliyorsunuz!
    Last edited by Olcay Çetinkaya; 09-28-2013 at 03:37 AM.