Results 1 to 2 of 2

Thread: serverlar hakkında bütün oyuncuları ilgilendiren bilgilendirme!

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar

Exclamation serverlar hakkında bütün oyuncuları ilgilendiren bilgilendirme!

top elevenı daha önce 11. levelda bırakmıştım. herşey normaldi a dan z ye görebiliyordum herşeyi.
    yeni hesapla tekrar başladım. şu anda level 7 yim ve anladığım kadarıyle server denen saçmalığın mantığı şu. mesela ben level 7 yim. level 6-5-4-3-2-1 hepsini görebiliyorum ama level 8 level 9 göremiyorum. yani ben bulunduğum server üzerindeki en yüksek levelim. üstten 5 yıldızlı oyuncular gelmiyor!! sadece aynı server üzerinde bulunan diğer oyuncular 5 yıldızlı futbolcularını satarlarsa görebiliyorum. her sezon gözlemci almak zorundayım başarılı olmak için. merak ediyorum kaç sezon daha sürecek bu. ilerki levellarda bazı arkadaşların forumlarda belirttiği gibi level 12 yim ama level 13 lerin olduğu lige düştüm gibi şeyler oluyorsa belki bu saçmalıktan kurtulabilirim.

Newbie Olcay Çetinkaya's Avatar
    merak ettiğim başka bir husus daha var bununla ilgili.bir şey test etmek istiyorum mesela şu andaki normal şartlarda en üst kalite futbolcu 54 ve ben level 7 level 8 göremiyorum. 55 56 57 lik bi oyuncu satsam otomatikmen zaten üst leveldaki oyuncuların transfer ekranına düşecektir. denemesi bir gözlemci oyuncu kaybına eşdeğer ama denemeye değer gibi duruyor.