Results 1 to 7 of 7

Thread: Top eleven kullanicilari

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Post Top eleven kullanicilari

Sevgili T11 oyuncuları;

Oyunu oynarken hile ile haksız kazanç elde ettiğini düşündüğünüz Top Eleven kullancısı varsa bizlere bunu söylemekten çekinmeyiniz.

Top Eleven asla buna müsade etmez bilmenizi isterim.

Bizleri şimdiden anlayışla ve ilgiyle takip ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Destek bölümümüze ulaşmak için Nordeus Support

Top Eleven Türkiye Moderatörü Ercan Mehmet Minkil

Newbie ElDiablo10's Avatar
    Burda haksız kazanç ne anlama geliyor, biraz kendi yaşadıklarımdan detay vereyim sevgili Top Eleven emektarlarına.
    Top Eleven Destek Takımının bana yazdıkları kısaca özetlemem gerekirse:
    Teklifler arası yeterince dakika mesafesi, günlük aşırı teklif olmaması, yani günlük 20 jeton kazanınca sorun olmazmış. Hayret demek fazlası haksız kazanç hile olarak sayılıyor çok ilginç, eğer bu foruma yüksek jeton kazanan biri olarak üye olmasaydım, kimsede beni haksız yere şikayet edemiyecekti.

Quote Originally Posted by ElDiablo10 View Post
    Burda haksız kazanç ne anlama geliyor, biraz kendi yaşadıklarımdan detay vereyim sevgili Top Eleven emektarlarına.
    Top Eleven Destek Takımının bana yazdıkları kısaca özetlemem gerekirse:
    Teklifler arası yeterince dakika mesafesi, günlük aşırı teklif olmaması, yani günlük 20 jeton kazanınca sorun olmazmış. Hayret demek fazlası haksız kazanç hile olarak sayılıyor çok ilginç, eğer bu foruma yüksek jeton kazanan biri olarak üye olmasaydım, kimsede beni haksız yere şikayet edemiyecekti.
    Sorun olduğunu düşünüyorsanız buradan kanıtlayıp yazabilirsiniz Nordeus Support

Ben zaten oraya ekran kaydı ile gösterdim jetonları nasıl kazandığımı, onlarda bana yukarıda saydığım nedenleri yazdılar.
    Ben günlük 15-20 jetonlada idare eder kupaları toplar serime devam ederim, tabi burdan yeni bir şikayet gelmediğı sürece. Ben nerden bilebilrdim bu forum üye olmadan önce, jeton zenginlerine burda yeri olmadığına.

Ben zaten oraya ekran kaydı ile gösterdim jetonları nasıl kazandığımı, onlarda bana yukarıda saydığım nedenleri yazdılar.
    Ben günlük 15-20 jetonlada idare eder kupaları toplar serime devam ederim, tabi burdan yeni bir şikayet gelmediğı sürece. Ben nerden bilebilrdim bu forum üye olmadan önce, jeton zenginlerine burda yeri olmadığına.
    Fraud takımı sizin tokenleri inceleyip aldıysa hile ile aldığınıza karar vermiştir.O yüzden bu sorunun arkasındaysanız eğer destek bölümü halleder.Biz burada bu işe karışamayız.Şikayet edecek kişiler burada bulunan birçok admin,moderatör,developer bulunmakta ve her yazılanı incelemektedir.Türkiye foruma yazdıysanız sadece buradakiler bu yazıları veya resmi kontrol etmiyorlar.Bunu destek bölümünde halletmenizi öneriyorum.Forumla alakalı olsa bile burada bu sorunu halledemeyiz.O yüzden size vereceğim destek yerine yazın !!! Nordeus Support

Yazışmalar devam ediyor destek ekibi ile. Benim içim rahat, ben asla hile yapmadım yapamamda çünkü yok böyle bişey.

Yazışmalar devam ediyor destek ekibi ile. Benim içim rahat, ben asla hile yapmadım yapamamda çünkü yok böyle bişey.

Selamlar Efendim;

Umuyoruz herşey sonuçlanır.Lütfen sabırlı olun ve bekleyin.Sakin oldukça işler daha çabuk yoluna girer.

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.