Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree14Likes

Thread: Bilet Bedava Seyirci Gelmiyor..

Banned

Bilet Bedava Seyirci Gelmiyor..

Arkadaşlar Klubüm Çok Başarılı Her Maç 7 8 Gol Atıyorum En Az Kupa Ve Şl Kupasını Aldım,Yanlız Bilet Fiyatım 1 Dolar Seyirci Kapasitem Yani Stadyum 31.000 , 19.989 Taraftarım Var Ama maçlara 2k dan fazla seyirci gelmiyor neden olabilir?? otoparkımda 2000 kapasiteli.
    Last edited by champion; 12-12-2014 at 05:04 PM.
    Kara Kedi and karçemarskars like this.

Newbie
    Performans kötü demek takiminin

Banned
    Quote Originally Posted by Göksun Demiralp View Post
    Performans kötü demek takiminin
    Her Maç 10 Golden aşağı Atmıyorum Nerdeyse

Banned
    Şampıyonlar ligi ve kupaya önem verdiğim için lige ful yedek ve revizyon kadroyla çıkıyorum ona rağmen avarajıma ve puanıma bakabilirsiniz Serhat Fc

Last edited by champion; 12-12-2014 at 08:09 PM.

Banned
    Günceldir
    remzo likes this.

Newbie
    Aynı Sorun Bende de Var. 3 ncü Seviyeyim. 14.6K Taraftarım Var. Şampiyonlar Ligi Kupasını Kazandım. Ligte 2 nci Sıradayım. Çok Gol Atan Bir Takıma Sahibim. Ama Maça 6K'dan Fazla Seyirci Gelmiyor. Üstelik Bütün Tesislerimde Çok İleride. Örneğin Stadyum 40K Kişilik. Otopark 5000 Kişilik. Diğer Herşey Üst Seviyede. Ama Bilet Fiyatını 2 Dolarda Yapsam 6K Geliyor 5 Dolarda Yapsam 6K Geliyor. Lütfen Bi Yardımcı Olun.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Okan Sönmez View Post
    Aynı Sorun Bende de Var. 3 ncü Seviyeyim. 14.6K Taraftarım Var. Şampiyonlar Ligi Kupasını Kazandım. Ligte 2 nci Sıradayım. Çok Gol Atan Bir Takıma Sahibim. Ama Maça 6K'dan Fazla Seyirci Gelmiyor. Üstelik Bütün Tesislerimde Çok İleride. Örneğin Stadyum 40K Kişilik. Otopark 5000 Kişilik. Diğer Herşey Üst Seviyede. Ama Bilet Fiyatını 2 Dolarda Yapsam 6K Geliyor 5 Dolarda Yapsam 6K Geliyor. Lütfen Bi Yardımcı Olun.
    Selamlar Efendim;

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek bölümümüze yazarak bu sorununuzu dile getirebilir ve size geri dönüş sağlayarak hesabınız incelendikten sonra sorun olup olmadığı hakkında net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Bir sorun olduğunu düşünüyorsanız destek bölümümüze yazarak bu sorununuzu dile getirebilir ve size geri dönüş sağlayarak hesabınız incelendikten sonra sorun olup olmadığı hakkında net bir bilgi sahibi olabilirsiniz.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
    Benim 2 k dan fazla seyircim gelmiyordu..Bildirdim hesabımdaki hatayı giderdiler artık 11k geliyor 40k seyircim olmasına rağmen ama sanırım sınırıda bu.. tabi yine olan bana oldu 4 sezondur 2k seyirci ile oynamış oldum ligde kupada şl de ortalama 160 170 maç oluyor 90 tanesi kendi sahamda gitti onca maçta topa sahip olmalar
    remzo likes this.

Newbie
    serhat kardeşim takım emirlerini de yazarmısın rica etsem

Newbie

Bilet fiyatlarını pirimleri değiştirirseniz yaklaşık bir hafta sonra normale dönüyor biraz beklemeniz gerekiyor.

Champion eskiler geldi aklıma gol yemeden ligi şampiyon tamamlamak güzeldi gerçekten

Page 1 of 2 12 LastLast