Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17

Thread: Lig atlaması

Newbie

Lig atlaması

Merhaba arkadaşlar,
    Ligim 2 gün sonra bitecek. 1.ligdeyim. Acaba lig bitince 2-3 gün takıma ara verilir mi ? Lig atlayınca token vb hediyeler verilir mi ? Sakat oyuncu iyileşir mi Alt kadrodan oyuncu falan geliyor mu ?

Şimdiden teşekkürler
    Last edited by Özcan Cavga; 02-05-2015 at 09:02 PM.

Banned
    2 3 gün ara var token geliyor bu sürede tabiki futbol okulu kısmına girerseniz yeni futbolcunun kaç gün çıkacağı yazar.

Newbie
    Hmm kaç token veriliyor ?

Banned
    Quote Originally Posted by Özcan Cavga View Post
    Hmm kaç token veriliyor ?
    Token veriliyor derken hocam hani sponsorlukta hergün giriş yaparsın sana hediye token verirya o devam ediyor yani arada kesik yemiyor anlamında dedim

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Token veriliyor derken hocam hani sponsorlukta hergün giriş yaparsın sana hediye token verirya o devam ediyor yani arada kesik yemiyor anlamında dedim
    Bilgi için teşekkürler. Yani hiç birşey olmuyor kısacası Birde oyuncularımdan 1 yıldız düşülecekmiş doğru mu ?

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Bilgi için teşekkürler. Yani hiç birşey olmuyor kısacası Birde oyuncularımdan 1 yıldız düşülecekmiş doğru mu ?
    Selamlar Efendim;

Lig bitiminden sonra ki 3.gün lig maçları başlayacaktır.

Kupa maçlarınız 1.gün hemen başlayacaktır.

Token kazanma sadece günlük bir sistemdir imzaladığınız sponsorun özelliğine göre değişim göstermektedir,lig kazanmakla veya herhangi bir kupa kazanmakla token kazanılma gibi bir format oyun içinde yok.

Sakat oyuncunuzun kaç gün sakatlığı varsa o gün süresince iyileşir ve sizin tedavi puanınız varsa en kısa süreye indirgeyebilirsiniz bu sizin elinizde.

Stadyum kısmından genç takım kısmına bakarak alt yapıdan kaç gün içinde oyuncu geleceğinizi görebilirsiniz.2 oyuncu gelecektir ve biriyle tokensiz kontrat imzalayabilir diğer oyuncu da istenilen token miktarında imzalayabilirsiniz.

Lig seviyesi atlarsanız yani ilk 7 ye girerseniz ligde lig atlamış olup bir sonraki liginizde oyuncuların yıldızında 1 yıldız gerileme gözükür.

Başka sorularınız olduğunda buraya sorabilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Lig bitiminden sonra ki 3.gün lig maçları başlayacaktır.

Kupa maçlarınız 1.gün hemen başlayacaktır.

Token kazanma sadece günlük bir sistemdir imzaladığınız sponsorun özelliğine göre değişim göstermektedir,lig kazanmakla veya herhangi bir kupa kazanmakla token kazanılma gibi bir format oyun içinde yok.

Sakat oyuncunuzun kaç gün sakatlığı varsa o gün süresince iyileşir ve sizin tedavi puanınız varsa en kısa süreye indirgeyebilirsiniz bu sizin elinizde.

Stadyum kısmından genç takım kısmına bakarak alt yapıdan kaç gün içinde oyuncu geleceğinizi görebilirsiniz.2 oyuncu gelecektir ve biriyle tokensiz kontrat imzalayabilir diğer oyuncu da istenilen token miktarında imzalayabilirsiniz.

Lig seviyesi atlarsanız yani ilk 7 ye girerseniz ligde lig atlamış olup bir sonraki liginizde oyuncuların yıldızında 1 yıldız gerileme gözükür.

Başka sorularınız olduğunda buraya sorabilirsiniz, elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.
    Cevabınız için çok teşekkürler
    Bir sorum daha olacak. Lig atlayınca bütün oyuncularımın 1 yıldızı düşecekmiş. Doğru mu peki ?

Banned
    Cevabınız için çok teşekkürler
    Bir sorum daha olacak. Lig atlayınca bütün oyuncularımın 1 yıldızı düşecekmiş. Doğru mu peki ?
    Hocam ona ''Düşme'' Denemez Seviye atladığınız için futbolcuların yıldızı gözünüzde 1 tane daha az görünmüş olcak,yani futbolcu hiç bir değer kaybetmiyor düşme yok.. kalite olarak düşme yok ama dediğim gibi lvl yükseldiği için bir yıldız düşmüş gibi görcekseniz.

Newbie
    Quote Originally Posted by champion View Post
    Hocam ona ''Düşme'' Denemez Seviye atladığınız için futbolcuların yıldızı gözünüzde 1 tane daha az görünmüş olcak,yani futbolcu hiç bir değer kaybetmiyor düşme yok.. kalite olarak düşme yok ama dediğim gibi lvl yükseldiği için bir yıldız düşmüş gibi görcekseniz.
    Tamam anladım. Yine yıldızlar her 5 yetenekte artacak değil mi ?

Banned
    Tamam anladım. Yine yıldızlar her 5 yetenekte artacak değil mi ?
    5 puanda birmi artıyor yıldız okadarını bilmiyorum valla hocam hiç dikkat etmedim

Page 1 of 2 12 LastLast