Results 1 to 2 of 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Mete_

Thread: Dinleme ile yildiz artirma

Newbie

Dinleme ile yildiz artirma

Merhaba arkadaslar. Oyuncularimi dinlendirerek artrenman yaptiriyorum ve bir oyuncumu 1 puan yukseltiyorum. Ornegin 39 olan futbolcumu antrenman yaptirarak 40 yapiyorum. Ancak anlamadigim nokta. Yesil bolge kac kere doldugunda 1 puan artar futbolcu. Ornegin bir futbolcuma 15 dinlenme harcayarak 7 8 mac antrenmani variyorum ve atiyorum yesil cubuk 6 7 kere doluyo ve 1 puan artiyo. Ancak bazi futbolcular ise 6 7 kere dolsa da artmiyo. Bunun net bir sayisi var mi? Bir futbolcunun dinlenme vererek yildizini artirmak icin kac kez yesil cubuk dolmali(yani +1 artis olmali). 39 dan 40 a yukseltmek icin yani. 1 yildiz icin zaten 5 puan yukselmesi gerekiyor. Anlatabildim mi arkadaslar? Biraz karisik oldu sanki?

Newbie

Mrb.
    Resimdeki gibi mavi bölüm kondisyon ile gelen kazançtır. Her dolduğunda 1 beceri puanı alırsınız. Her 15 beceri puanında ise 1 derece artırırsınız. toplamda 75 olunca bir yıldız alırsınız.

Örnek ; 39 olan futbolcuyu 40 yapmanız için 15 beceri puanına ihtiyacınız var
    35 olan bir futbolcuyu 40 yapmanız içinse 75 beceri puanına ihtiyacınız var.
    marenostrum likes this.