Results 1 to 2 of 2

Thread: mac puanı çok düşük

Newbie

mac puanı çok düşük

mrb ben 2. seviyedeyim arkadaşlar 1. seviyede ilk takım oyuncularım maçtan sonra 220 230 puan alıyodu fakat yeni aldığım oyuncular 18 yaş olmasına rağmen hiç puan alamıyor 60 70 puan alıyor 32 yaşındaki oyuncu +3 alıyor hadi o normal ama 18 yaşındaki oyuncu niye çok az puan alıyor??

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    mrb ben 2. seviyedeyim arkadaşlar 1. seviyede ilk takım oyuncularım maçtan sonra 220 230 puan alıyodu fakat yeni aldığım oyuncular 18 yaş olmasına rağmen hiç puan alamıyor 60 70 puan alıyor 32 yaşındaki oyuncu +3 alıyor hadi o normal ama 18 yaşındaki oyuncu niye çok az puan alıyor??

Oyuncularınızın değeri,yaşı,kalitesine göre beceri puanları oluşmaktadır ve kazançları antrenman kısmında gösterilmektedir.Belli süre sonra gelişen furbolcuların kazancı da düşmektedir fakat ilk defa bu kadar beceri puanı 220-230 gibi sizden duyuyorum.Fakat dediğim gibi oyuncunuzun yapısına göre değişim göstermektedir.

Oyun hakkında ne bilmek istiyorsanız buradan ulaşabilirsiniz. Top Eleven Help Center - How to Play | TopEleven Support
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 10-17-2015 at 08:58 AM.