Results 1 to 4 of 4

Thread: ANTREMAN tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum tesekkürler

Newbie

ANTREMAN tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum tesekkürler

merhaba menejerler, oyunu telefondan google playle oynuyorum ama antremanları nasıl yapmalıyım,tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum tesekkürler

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ceonas View Post
    merhaba menejerler, oyunu telefondan google playle oynuyorum ama antremanları nasıl yapmalıyım,tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum tesekkürler
    Antrenmanlarımı ben genelde günde tek maçım olursa o gün içinde zor seviyede "bir kez" yapıyorum.Oyuncuları sık antrenman yaptırman sakatlıklara yol açabileceği için ayarında yaptırmanı tavsiye ederim.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Antrenmanlarımı ben genelde günde tek maçım olursa o gün içinde zor seviyede "bir kez" yapıyorum.Oyuncuları sık antrenman yaptırman sakatlıklara yol açabileceği için ayarında yaptırmanı tavsiye ederim.

ayarında derken mesela güzel acıklamışsın günde 1 sefer tek mac yaptığın da peki 2 - 3 mac var sa

bu arada yardımın için sağol

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ceonas View Post
    ayarında derken mesela güzel acıklamışsın günde 1 sefer tek mac yaptığın da peki 2 - 3 mac var sa

bu arada yardımın için sağol
    Kondisyonu full olan oyuncuyu "Maç" ,kondisyonu ortalarda olana "Kardiyo",kondisyonu az olanı "Germe" olarak planla... Ben sadece Maç ve Kardiyo kısmını kullanıyorum ve kondisyonu %90 ve üzeri olan oyunculara antrenman yaptırıyorum. Sakatlık riski çok olmasın diye...

Günde 2-3 maçın varsa Antrenmana gerek duyma.Zaten kondisyon ve tedavi paketin fazla yoksa bunlara bulaşma çünkü oyuncun oynanacak maçlara kondisyonu full veya fulle yakın şekilde çıksın ki olumlu sonuçlar alasın.

Sent from my iPhone using Tapatalk