Results 1 to 7 of 7

Thread: Taktiksel Video İpuçları

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Taktiksel Video İpuçları

Taktiksel Video Ä°puçları-1913875_977226038990721_4153730376455993285_n.jpg

Top Eleven takımın için taktiksel ipuçları mı arıyorsun?Leicester City F.C.'nin English Premier League'nin zirvesine nasıl tırmandığı hakkında Top Eleven ve Copa90 tarafından gerçekleştirilen taktiksel analizlere göz at!

Apprentice
    Hocam sizce burda bahsedilen taktiklerin hepsi de oyunda var mı ? Bence YOK..

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    Hocam sizce burda bahsedilen taktiklerin hepsi de oyunda var mı ? Bence YOK..
    Bu konuda fikirler tabi değişir Top Eleven,menajerlik oyunları içinde gerçeğe en yakın olan ve sürekli yenilenen bir sistem bazı şeylerde zamanla olacaktır Ama 5 yıldır oynadığım için rahatlıkla söylemeliyim ki oyunu çok iyi geliştirdiler ve 1 senedir de buranın moderatörüyüm ondan önceki 4 senede pes etmedim

Apprentice
    Örnek vereyim mesela video ortalarına doğru kaleci degaj kullanıyor ve sonucunda gol geliyor, eğer dikkat ettiyseniz animasyonlu izlerken maçı bu zamana kadar gördüğüm bütün degajlar rakip takım topu kazanıyor ve çoğu kontra ile gol olarak sonuçlanıyor yani kendi kalemizde gol görüyoruz.

Diğer yorumumda mesela ön alanda baskı yapılıyor olarak tarif edilmiş video da ama ben hiç ön alanda top kazanıpta gol attığımı görmedim takımım top kazanamıyor bile ama istatistikte en az 10 tane gösteriyor

Bir de şu yorumuma katılır mısınız bilmem de mesela rakip takım veya benim takımım kaleye şut çekerken topu oyuncu alıyor direk taca atıyor, mesela orada ilerideki forveti düşünse veya boştaki arkadaşını düşünse mantıklı değil mi ?

Hakkını vermek lazım menajerlik oyunları arasında 1 numaradır bence görsellik açısından çok gelişti oyun ve daha da güzel olacağı kesin ama biraz mantık hatalarını giderseler çok daha mükemmel olacağı kesin

Örnek vereyim mesela video ortalarına doğru kaleci degaj kullanıyor ve sonucunda gol geliyor, eğer dikkat ettiyseniz animasyonlu izlerken maçı bu zamana kadar gördüğüm bütün degajlar rakip takım topu kazanıyor ve çoğu kontra ile gol olarak sonuçlanıyor yani kendi kalemizde gol görüyoruz.

Diğer yorumumda mesela ön alanda baskı yapılıyor olarak tarif edilmiş video da ama ben hiç ön alanda top kazanıpta gol attığımı görmedim takımım top kazanamıyor bile ama istatistikte en az 10 tane gösteriyor

Bir de şu yorumuma katılır mısınız bilmem de mesela rakip takım veya benim takımım kaleye şut çekerken topu oyuncu alıyor direk taca atıyor, mesela orada ilerideki forveti düşünse veya boştaki arkadaşını düşünse mantıklı değil mi ?

Hakkını vermek lazım menajerlik oyunları arasında 1 numaradır bence görsellik açısından çok gelişti oyun ve daha da güzel olacağı kesin ama biraz mantık hatalarını giderseler çok daha mükemmel olacağı kesin
    Dün Fenerbahçe maçında 3e 1 giderken adam pası boş arkadaşına verse gol olacaktı ama kaleye çekmek istedi ve gol olmadı buda dediğine benzer boştaki arkadaşını düşünmeyen milyonlarca pozisyon var her takımda gördüğümüz izlediğimiz Diğer yorumlarda evet olumsuz yönleride var klasikleşmiş artık ne olacağını bildiğimiz ama bu oyun formatı dışına çıkması için büyük bir veritabanlı işlemcili bir yerde oynanması lazım telefon-tablet-facebook-topeleven.com bu tarz yerlerde ancak bu şekilde yavaştan ilerleniliyor.Tam olarak ben böyle algıladım bu oyunu dediğim gibi 5 yılda bazı şeyleri görünce.İnşallah dediğin gibi klasikleşmiş şeyler değişir ileri ki zamanda Sabretmek gerekiyor çünkü daha üstüne eklenebilecek onca şeyler var.

Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 12-24-2015 at 07:59 PM.

Apprentice
    Artık anlıyorum hangi pozisyonların gol olup olmayacağını sürekli aynı animasyonları görünce

Bekleyeceğiz bakalım umarım daha da çeşitlenir ve güzel hale gelir birçok insanın isteği animasyonun maç boyunca olması, kesik kesik olduğunda bazen maç boyunca en fazla 3 pozisyon oluyor, beklentiler tamamen yok oluyor Bakalım hayırlısı zaman ne gösterecek bizlere.

Artık anlıyorum hangi pozisyonların gol olup olmayacağını sürekli aynı animasyonları görünce

Bekleyeceğiz bakalım umarım daha da çeşitlenir ve güzel hale gelir birçok insanın isteği animasyonun maç boyunca olması, kesik kesik olduğunda bazen maç boyunca en fazla 3 pozisyon oluyor, beklentiler tamamen yok oluyor Bakalım hayırlısı zaman ne gösterecek bizlere.
    Aynen dediğin gibi anlar oldum bende 2016 bizi şaşırtır umuyorum