Results 1 to 10 of 10
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Tyson Bolt

Thread: Forum Kuralları 2016

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Exclamation Forum Kuralları 2016

Selam Menagerler ;

Din,dil, ırk vb ayrımı forum içinde kesinlikle yasaktır.

YENİ ÖNEMLİ UYARI : Forum içinde banka kartı veya link/bağlantı veren kişilere kesinlikle inanmayınız bu bir tuzaktır.

Küfür ve karşıdaki insanları tahrik edecek sözler,resimler de kesinlikle yasaktır.

Forum içinde herkesin eşit haklara sahip olduğunu unutmayınız.

Bu tarz olaylar sonunda size mesaj atılıp 1 kez uyarıldıktan sonra bu tarz kişiler aynısını yapmaya devam ediyorsa direkt adminlere rapor olarak sunulacaktır.

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Forumda küfür ve hakaret eden kişilerin hesaplarını direk bildiriyorum.Bu kişiler bu şekilde hakaret etmeye devam ederse IP adreslerinden gerekli makamlara şikayet edilecektir.

Bilgilerinize...

Bu tarz eylem ve hakaretleri insanlar üzerinden lütfen yapmayınız.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 05-06-2016 at 02:35 PM.

Rookie
    Slm Ercan Mehmet Minkil adlı şahıs

Rookie
    Sitenizde küfür ettiğim için üzgünüm ben Ozan ama şu oyun az adaletli olsa keşke oyunu çok önemsiyorum bu yüzden patladım ama size hakaret etmedim

Rookie
    Ayrıca bana uyarı mesajı gelmedi

Rookie
    Bi daha küfür etmeyeceğim asla çünkü yıldım oyununuzdan 3 seviye üstümüzde ki takım neden kupa finalde karşıma çıkar şampiyonlar liginde neden saçma takım beni eler oyuna baksa anlayacağım hem güçsüz Liginde 10. sıranın altında bu saçmalıkları aylardır yaşıyorum o kadar video izle uygulama indir Ada'm oyuna bakmasa da Liginde çuval olsada seni 3-0 yensin ayrıca güçsüz neyse daha kötü bişey yazmayacağım ban atmayın bu yazıları okuduktan sonra

Rookie
    IP bilgilerimi neden paylaştınız acaba zararı var mı ?

Rookie
    Ercan Mehmet Minkil bey ben sizden daha çok oyuna giriyorum yada siz hiç bir yazdığıma cevap vermiyorsunuz bizi de önemseyin de cevap verin

Quote Originally Posted by Tyson Bolt View Post
    Bi daha küfür etmeyeceğim asla çünkü yıldım oyununuzdan 3 seviye üstümüzde ki takım neden kupa finalde karşıma çıkar şampiyonlar liginde neden saçma takım beni eler oyuna baksa anlayacağım hem güçsüz Liginde 10. sıranın altında bu saçmalıkları aylardır yaşıyorum o kadar video izle uygulama indir Ada'm oyuna bakmasa da Liginde çuval olsada seni 3-0 yensin ayrıca güçsüz neyse daha kötü bişey yazmayacağım ban atmayın bu yazıları okuduktan sonra
    Uyarı mesajı atmamıza gerek yok burada herşey oyundan ibaret değil bunun sorumlusu tam olarak bizlerde değiliz o yüzden yorum yaparken dikkat edelim gerektiğinde bu bilgiler silinir fakat bu uyarılamız 5 senedir aynı o yüzden sizden de bu konuda artık dikkat etmenizi istiyorum.

Rookie
    Tmm artık tek kötü şey yazmayacağım banımı kaldırsanız keşke söz kötü bir şey yazmayacağım bu oyunu kabullendim artık fikri danışacağım küfürle oyunu düzeltemeyeceğim bağımlı ettiniz adamı yoksa ne diye küfür edeyim artık küfür yok izci sözü