Results 1 to 9 of 9

Thread: UYARI | Yetenek Puanları !

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

UYARI | Yetenek Puanları !

UYARI | Yetenek Puanları !-capture-20160209-170625.jpg

Apprentice
    İlk defa bir forvetin "Top Sürücü" özel yeteneğine sahip olduğunu görüyorum İLGİNÇ !!!
    Attachment 62394

Quote Originally Posted by Rasim Ozan View Post
    İlk defa bir forvetin "Top Sürücü" özel yeteneğine sahip olduğunu görüyorum İLGİNÇ !!!
    Attachment 62394
    Sen forvetin sağlam defans özelliği olanı görmemişsin Ben gördüğümde 3 defa baktım doğru mu diye...Bugün 100 kg oyuncu gördü bu forum artık normal geliyor

Apprentice
    Hocam o 100 kg oyuncular genelde emekliye ayrılacak oyuncular oluyor, zaten onu da anlamıyorum mesela 33 yaşındaki bir oyuncu 70 80 kg iken diğer sezona geçtiğimizde oyuncu bir anda 110 kiloya kadar çıkıyor

Hocam o 100 kg oyuncular genelde emekliye ayrılacak oyuncular oluyor, zaten onu da anlamıyorum mesela 33 yaşındaki bir oyuncu 70 80 kg iken diğer sezona geçtiğimizde oyuncu bir anda 110 kiloya kadar çıkıyor
    Aynen öyle Birçok mesele var 11 Şubat bakalım otomatik atamaların nasıl bir olumsuz yanı olacak

Apprentice
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Aynen öyle Birçok mesele var 11 Şubat bakalım otomatik atamaların nasıl bir olumsuz yanı olacak
    Valla bunlar böyle saçma yenilikler yaptığı sürece oyuncu kaybedecekler orası kesin artık rezil ettiler oyunu yazıklar olsun şu oyuna biraz adalet getirin ADALET !!!!!

Valla bunlar böyle saçma yenilikler yaptığı sürece oyuncu kaybedecekler orası kesin artık rezil ettiler oyunu yazıklar olsun şu oyuna biraz adalet getirin ADALET !!!!!
    Yenilik yapmalarını ben güzel buluyorum çünkü aynı görsellik, aynı ayarlar bir zaman sonra sıkıcı hale geliyor

Apprentice
    destek bileti göndermek istiyorum forumda araştırdım bulamadım link atar mısınız rica etsem

destek bileti göndermek istiyorum forumda araştırdım bulamadım link atar mısınız rica etsem
    http://forum.topeleven.com/hatalar-v...tek-ekibi.html burada konumuz mevcut