Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By tantana

Thread: Uygulama ve Facebook Hesabı Sorunu

Newbie

Uygulama ve Facebook Hesabı Sorunu

Merhaba oyunda yeniyim uygulamadan google kimliğim ile oynuyordum bir ara bana facebook hesabım ile bağlanabileceğimi önerdi bende kabul ettim ama oyundan facebook hesabımı çıkartmak istiyorum yada farklı bir facebook hesabı ile dahil olayım en azindan ne yaptıysam yinede facebook hesabım oyunda gözüküyor google kimliğim değil. NOT:Facebook hesabımdan oyunu kaldırdım bununla kalmadım tüm oyunların platformdan erişimlerini kestim yinede oyunda facebook hesabım gözüküyor.yardimci olursanız sevinirim

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by tantana View Post
    Merhaba oyunda yeniyim uygulamadan google kimliğim ile oynuyordum bir ara bana facebook hesabım ile bağlanabileceğimi önerdi bende kabul ettim ama oyundan facebook hesabımı çıkartmak istiyorum yada farklı bir facebook hesabı ile dahil olayım en azindan ne yaptıysam yinede facebook hesabım oyunda gözüküyor google kimliğim değil. NOT:Facebook hesabımdan oyunu kaldırdım bununla kalmadım tüm oyunların platformdan erişimlerini kestim yinede oyunda facebook hesabım gözüküyor.yardimci olursanız sevinirim
    Selamlar;

Bu sorunu en iyi şekilde çözümleyebilmeniz için Destek Ekibimize yazmanız gerekmektedir.
    Mobilde giriş yaptıktan sonra sol menü üzerinden "?" kısmına basınız ve "Bize ulaşın" yerinden bu sorunu dile getirirseniz size geri dönüş sağlanacaktır.

Sorunun çözümüyle ilgili Destek Ekibimizin sizinle paylaştığı çözümü de buraya bizlere aktarırsanız sevinirim.

Herhangi bir sorun olduğunda bizlere yazman mutlu edecektir.

Şimdiden ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Newbie
    Tamam söylediğinizi deneyip sonucunu size aktaracağım.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by tantana View Post
    Tamam söylediğinizi deneyip sonucunu size aktaracağım.
    Sonuç ne oldu size bilgi verildi mi?