Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree1Likes

Thread: Görüşmeler oyuncu satma yardım

Newbie

Görüşmeler oyuncu satma yardım

Merhabalar. Ben 5. Seviye bir oyuncuyum. Görüşmelerden oyuncu satıp token kazanmak istiyorum. Anladığım kadarıyla bende 79 puanlı bir oyuncu 4. Seviyede 99 puan görünüyor. Elimde 6 tane genç yetenekli 79 puanlı oyuncu var. Hepsini rezerv takıma attım. Ancak yaklaşık 4 gündür hiç teklif gelmedi. Oyuncularımın görüşmelere dahil olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Veya benim bibilmediğim özel bir şartmı var?
    emre.kesebir.emre likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Aravam View Post
    Merhabalar. Ben 5. Seviye bir oyuncuyum. Görüşmelerden oyuncu satıp token kazanmak istiyorum. Anladığım kadarıyla bende 79 puanlı bir oyuncu 4. Seviyede 99 puan görünüyor. Elimde 6 tane genç yetenekli 79 puanlı oyuncu var. Hepsini rezerv takıma attım. Ancak yaklaşık 4 gündür hiç teklif gelmedi. Oyuncularımın görüşmelere dahil olup olmadığını nasıl öğrenebilirim? Veya benim bibilmediğim özel bir şartmı var?
    Selamlar;

Öncelikle bu oyuncularınızın ekran görüntüsünü bizlerle paylaşırsanız sevinirim.

Newbie

Newbie
    Teklif veren yoktur bu oyunculara daha cok mevkisi olan oyuncular almaya calis bir dahaki sefere birde 18 19 yasindaki topculara dusuk levellerde ozellik kazandirmak gerektiginden senin oyuncular patatese donmus ; zaten oyunu bilen kimse bu oyunculara teklif vermez , artik bekliyip belki birileri kadro genisletmek ister dursun kenarda 1 token e falan alayim der ancak oyle satilir bunlar

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    Hangi mevkiler mesela?

Newbie
    Acik artirmadan en 2 mevkisi olan , 3 olursa cok daha iyi olur o tarz transferler yap , acik actirmada 3 mevkili +ozellikli oyuncular var onlari transfer et , 1 tokense cok rahat alabiliyorsun cunku oyuncu yuzdeleri 70 -80 arasi oluyor , 3 -4 mac yaptir antreman yaptir sat hem token hem para banka gibi olursun oyunda ama basari mi istiyorsun yoksa oyunda token ve para biriktirmek mi var boyle sapiklar gordum ondan soyluyorum

Newbie
    Birde unutmudum yapacagin transferler 18 yasinda olsun , ben 19 yasinda bile almiyorum alanlar var ama ben almiyorum 1 sezon cok farkediyor oyunda

Oyuncularınızın yedek kadroda olmasına da özen gösterin.Yedektekiler görüşmeler kısmında gösteriliyor.Aynı sunucuda bulunan menajer az sayıda da olabilir.Bunun tam olarak anlaşılması için ve sisteminizin incelenmesi için Destek Ekibimize yazarsanız sevinirim.Size dönüş yapıldıktan sonra verilen cevabı bizlerle paylaşırsanız da sevinirim.

Görüşmede olan bir oyuncumda örnek olarak şu şekilde;

Görüşmeler oyuncu satma yardım-ac22e227-29ff-4c8b-be47-f0ec8c0c5945.jpg

Newbie
    Satılıktır 5 token istiyorum

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Page 1 of 2 12 LastLast