Results 1 to 9 of 9
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Oğuzhan Çelikoğlu

Thread: Rakip kalitesindeki artiş

Newbie

Exclamation Rakip kalitesindeki artiş

Merhaba. Benim bulunduğum ligde şuan İngiliz bir kullanıcı var. Kişinin ismi "Mis Uszatek" takım adı ise "phanarro FC" dir. Ligin başında %76 seviyesinde olan bu arkadaş an itibariyle %103 olmuştur. Bu arkadaşın son 3 gündeki kalite artışı %23'tür. Bu anormal ve hiper hızdaki yükselişi araştırılmalı ve hile olup olmadığı lig bitmeden bildirilmelidir. İyi çalışmalar.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Oğuzhan Çelikoğlu View Post
    Merhaba. Benim bulunduğum ligde şuan İngiliz bir kullanıcı var. Kişinin ismi "Mis Uszatek" takım adı ise "phanarro FC" dir. Ligin başında %76 seviyesinde olan bu arkadaş an itibariyle %103 olmuştur. Bu arkadaşın son 3 gündeki kalite artışı %23'tür. Bu anormal ve hiper hızdaki yükselişi araştırılmalı ve hile olup olmadığı lig bitmeden bildirilmelidir. İyi çalışmalar.
    Selamlar;

%76 lık kalitesi olan bir takımın %103 olması bu oyun için en normal bir ilerlemedir. Gözlemciden almış olsa bile oyuncularını en ucuz bir maliyetle %103 yapar ona bile gerek kalmadan kendisi dinlenme paketi ile rahatlıkla yapabilir.

Newbie
    Yalnız bahsettiğim artış ortalama 7 günde oldu. 2 M bütçesi olan biri için hala imkansız duruyor. Yüksek paketler alınmadan o seviye gerçekten imkansız. Israrla araştırılması taraftarıyım.

Yalnız bahsettiğim artış ortalama 7 günde oldu. 2 M bütçesi olan biri için hala imkansız duruyor. Yüksek paketler alınmadan o seviye gerçekten imkansız. Israrla araştırılması taraftarıyım.
    Ben ama 10 saniyede yapabiliyorum bunun ancak 160 / 180 seviyelerinde olması lazım ama yine de bunu raporda bildireceğim siz bana ekran görüntüsü olarak atabilirseniz sevinirim.

Karşı takım görüntüleri olursa bende ona göre daha güzel ileteceğim.

Newbie
    Rakip kalitesindeki artiş-screenshot_2020-05-15-18-19-54.jpg
    1. Resim bu

Newbie
    2. Resim bu
    Rakip kalitesindeki artiş-screenshot_2020-05-15-18-07-55.jpg

Newbie
    Ve en önemlisi bu futbolcu 2. seviye için biraz abes kaçmamış mı sizce kolay elde etmiş olabilir mi ? Hangi para kaç tokenle ? İtina ile incelenmesi dileğiyle ..
    Rakip kalitesindeki artiş-screenshot_2020-05-15-18-07-47.jpg

Ve en önemlisi bu futbolcu 2. seviye için biraz abes kaçmamış mı sizce kolay elde etmiş olabilir mi ? Hangi para kaç tokenle ? İtina ile incelenmesi dileğiyle ..
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2020-05-15-18-07-47.jpg 
Views:	26 
Size:	66.1 KB 
ID:	133489
    Raporumda bugün ileteceğim. Eğer ki oyun açığından faydalanıp yapılmış ise Freud ekibimiz incelemesi sonucunda gerekeni yapacaktır.

Newbie
    Parayla bolca token alıp transfer yaparak ve bu oyunculara yine parayla yeşil paket harcayarak yükseltilemez mi?

Yani en nihayetinde adam parayı bastıktan sonra değil 1 hafta; 1 günde de bir oyuncuyu bu seviyeye getiremez mi?

Eğer bu şekilde yaptıysa sezon devam ederken senin şansızlığın olmuş gibi dostum, böyle para basıp da bir şeyler elde edebilen birine aynı ligde denk gelmek