Results 1 to 5 of 5

Thread: Oynatmaya Az Kaldı "Arkadaş Ekleme Sorunu"

Newbie

Angry Oynatmaya Az Kaldı "Arkadaş Ekleme Sorunu"

Selam arkadaşlar,

34 yaşındayım, yaklaşık 9 yaşından beri oyun oynuyorum. Hayatım boyunca ben bu oyun kadar arkadaş ekleme konusunda sorunları olan bir oyun görmedim.

Aynı ligte olmayan arkadaşları ekleyemiyorsun = OK
    Arkadaş eklemek için kişinin Facebook arkadaş listende olması lazım = OK
    Davetiye göndermen gerekiyor = OK

Ortada bir davetiye kodu var. Ancak o davetiye kodunun nereye yapıştırılacağı konusunda hiçbir yerde bir bilgi yok. Arkadaş ekleme konusunda çekilmiş bütün videolar eski arayüze göre çekilmiş ve hiçbir güncelleme yok. Benim Facebook arkadaş listemde 50 den fazla Top Eleven oyuncusu arkadaşım var ama arkadaş listemde sadece Jose Mourinho yu görebiliyorum.

Defalarca çıkış yapıp girdim düzelmedi.
    Defalarca Google ile sonrasında Facebook ile giriş yaptım düzelmedi.
    Google oyunlarda arkadaşlarımı arkadaş olarak ekledim düzelmedi.

Benim sorunum ben Facebook arkadaşlarımı göremiyorum. Ne webte ne cepte nede Facebook uygulaması üzerinden. Bi davetiye kodu var onu nereye yapıştıracağımı bulamadım. Artık gerçekten aptal olduğumu düşünmeye başladım.

Allahın adını verdim bi bilen çıkıpta yardım etsin bana oyunu silme aşamasına geldim çünkü.

Teşekkürler.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by MROzd View Post
    Selam arkadaşlar,

34 yaşındayım, yaklaşık 9 yaşından beri oyun oynuyorum. Hayatım boyunca ben bu oyun kadar arkadaş ekleme konusunda sorunları olan bir oyun görmedim.

Aynı ligte olmayan arkadaşları ekleyemiyorsun = OK
    Arkadaş eklemek için kişinin Facebook arkadaş listende olması lazım = OK
    Davetiye göndermen gerekiyor = OK

Ortada bir davetiye kodu var. Ancak o davetiye kodunun nereye yapıştırılacağı konusunda hiçbir yerde bir bilgi yok. Arkadaş ekleme konusunda çekilmiş bütün videolar eski arayüze göre çekilmiş ve hiçbir güncelleme yok. Benim Facebook arkadaş listemde 50 den fazla Top Eleven oyuncusu arkadaşım var ama arkadaş listemde sadece Jose Mourinho yu görebiliyorum.

Defalarca çıkış yapıp girdim düzelmedi.
    Defalarca Google ile sonrasında Facebook ile giriş yaptım düzelmedi.
    Google oyunlarda arkadaşlarımı arkadaş olarak ekledim düzelmedi.

Benim sorunum ben Facebook arkadaşlarımı göremiyorum. Ne webte ne cepte nede Facebook uygulaması üzerinden. Bi davetiye kodu var onu nereye yapıştıracağımı bulamadım. Artık gerçekten aptal olduğumu düşünmeye başladım.

Allahın adını verdim bi bilen çıkıpta yardım etsin bana oyunu silme aşamasına geldim çünkü.

Teşekkürler.

Selamlar

Destek ekibimize iletirseniz sevinirim. Bende aylık raporumda bu sorununuzu ileteceğim.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar

Destek ekibimize iletirseniz sevinirim. Bende aylık raporumda bu sorununuzu ileteceğim.
    Merhaba. Destek ekibine 2 kere yazdım ancak dönüş yapan olmadı.

Newbie
    Benim açtığım konuyla alakalı bişey yapmanıza gerek kalmadı. Oyunu ve hesabımı sildim. Bu dolandırıcılığın, aptallığın ve amatörlüğün bir parçası olmak istemiyorum daha fazla. Size de aynısını dilerim. Bol şans.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by MROzd View Post
    Benim açtığım konuyla alakalı bişey yapmanıza gerek kalmadı. Oyunu ve hesabımı sildim. Bu dolandırıcılığın, aptallığın ve amatörlüğün bir parçası olmak istemiyorum daha fazla. Size de aynısını dilerim. Bol şans.
    Destek ekibine yazdığınız görüntüyü burada paylaşırsanız bende cevap verilmediğini bu durumların büyük bir sorun olduğunu bildireceğim. Umuyorum en kısa zamanda tüm sorunlar düzelir.