Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 61 to 70 of 106
Like Tree9Likes

Thread: Romania - Steaua Bucuresti

  1. #61
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Se vede absenta lui Sanmartean, el juca cat pentru 2 jucatori si nu il mai baga nimeni in seama pe Tanase. Acum trebuie sa ii suportam figurile din teren si jocul lui de liga a 2-a. In plus o echipa ca Steaua ar trebui sa aibe o formatie mai ofensiva. Un cuplu ofensiv Keseru - Tucudean si Chipciu in spate (AMC) ar fi rupt tot in liga 1.
    La inceputul campionatului echipa a mers bine, inca era mentalitatea "nemteasca" a lui Reghe, dar cu timpul sa vazut ca Galca nu prea se descurca

  2. #62
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Dupa meciul pierdut cu pandurii nu-l mai vad deloc bine pe Galca.
    Avand in vedere ca Reghe e liber si patronul urmeaza sa fie eliberat ,cred ca acesta va reveni din vara.
    Totusi sa vedem acum daca in finala cu pandurii o sa fie alt scor





  3. #63
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    98
    dar totusi, pana la finala trebuie sa mai treaca cateva etape in care poate sa piarda locuri bune in clasament

    P.S.: Din Romania tin oarecum cu Steaua si FC Arges (care sunt la "aparate")

  4. #64
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Maine Steaua e fortata sa castige, eu zic ca e un meci de referita cu un adv. accesibil!
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #65
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Nu vad bine Steaua sezonul asta. Galca a pierdut controlul in vestiar, nu stie sa se impuna. Pacat ca suntem o tara saraca si nu ne putem pastra jucatorii si antrenorii de valoare. Daca aveam antrenor ca Reghe sau Olarariu si jucatori gen Tatarusanu, Chiriches, Maxim, Keseru am putea spera chiar la finala EL.

  6. #66
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Eu totusi imi doresc ca steaua sa joace la fel de prost,poate conducerea o sa ia atitudine.
    Sa vine Reghe inapoi ca el a facut performanta si jucatori ca Texeira,M.Roman etc..





  7. #67
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Nu vrea Reghe sa vina acum, daca vroia era deja "angajat". Sper sa termine pe locul 1, poate chiar si Cupa Romaniei. Atunci va baga si Gigi mana mai adanc dupa 2-3 jucatori care sa faca diferenta. Poate si-a mai revenit si o sa investeasca cum o facea pe vremea cand arunca cu bani aiurea pe Tanase, Costea, Dayro Moreno ( asta a fost bun,dar nu sa adaptat).

  8. #68
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    In sfarsit o victorie,1-0 cu Ceahlaul in deplasare.
    N-au jucat spectaculos insa si terenul a fost vai de mama lui





  9. #69
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    In sfarsit un scor demn de Steaua. Sper sa mai de-a cateva goluri Tanase si sa plece la arabi, sa scapam odata de bomba asta dezamorsata.

  10. #70
    Rookie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    98
    Meci frumos facut de Steaua aseara. Dar abia dupa eliminarea jucatorului de la Viitorul au putut sa isi construiasca jocul asa cum le place.

Page 7 of 11 FirstFirst ... 56789 ... LastLast