Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 106 of 106
Like Tree9Likes

Thread: Romania - Steaua Bucuresti

  1. #101
    Romanian Forum Moderator Zaharia Cristian's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Romania
    Posts
    783
    Jucatori buni, talentati, antrenor fara experienta si de 2 lei.

  2. #102
    Apprentice Mihai93's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    London, United Kingdom
    Posts
    197
    Sper ca Romania sa devina un interes pentru investitorii arabi.. ne-am cam saturat de acest Becali. Ok, poate fara el eram in liga a 2-a dar deja se vede ca echipa nu mai prezinta nici un interes. El vrea profit cu investitie zero. Pacat, in 2006 ajunsesem in semifinalele europa league.. cu acel lot + 2-3 jucatori buni putea construi o echipa puternica.

  3. #103
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mihai93 View Post
    Sper ca Romania sa devina un interes pentru investitorii arabi.. ne-am cam saturat de acest Becali. Ok, poate fara el eram in liga a 2-a dar deja se vede ca echipa nu mai prezinta nici un interes. El vrea profit cu investitie zero. Pacat, in 2006 ajunsesem in semifinalele europa league.. cu acel lot + 2-3 jucatori buni putea construi o echipa puternica.
    La cum se invart lucrurile la noi, e foarte probabil ca Steaua sa fi ajuns chiar si in liga 2-a doar ca ai dreptate, in ultimii ani el vrea profit cu investitie 0 si vrea multe de la niste jucatori poate buni la noi dar per total niste jucatorii mediocrii care nu fac fata decat in Romania.

    Daca investea ceva bani cu siguranta putea sa treaca si de Partizan sau mai stiu eu cine, Rege chiar a facut o echipa solida si a stiut sa tina de jucatori. Steaua se batea de la egal cu nume mari din europa in acea perioada si chiar a facut o prestatie frumoasa.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #104
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Cea mai proasta alegere sa-l faca pe Radoi antrenor.



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  5. #105
    Dreamer
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Romania
    Posts
    428
    Un meci destul de bun facut cu cei de la CSU Craiova . Revenirea lui Reghe va schimba atmosfera la Steaua , si implicit si jocul acestora . Cred ca se vor bate din nou pentru titlu . Bafta lor

  6. #106
    Newbie
    Join Date
    May 2020
    Posts
    11
    Salut, te invit să te alături unui campionat amical din Top Eleven, Top Eleven. Pentru a juca alături de mine, introdu acest cod: 001JX8. Hai să jucăm împreună!

    Inviato dal mio SM-G950F utilizzando Tapatalk

Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011