Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Pomoc oko formacije .....

  1. #1
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51

    Pomoc oko formacije .....

    Da li bi mi neko dao neki savet vezan za formaciju inace igram derbi u mojoj grupi protiv lika sa kojim se borim vec 5 sezona i stalno su u pitanju nijanse s tim sto je on do sada bio nesto bolji,ove sezone sam ga kod kuce dobio 3-1 ali sada mu idem u goste,inace trenutna pozicija u ligi je ovakva :



    slicnih smo i kvaliteta :



    Njegova taktika je dosta ofanzivana doduse igra i kod kuce :



    E a ja sam do malo pre mislio da ga napadnem isto ofanzivno pa sta bude, jel kao sto se vidi u tabeli primio sam samo 8 golova do sada pa sam kontao da odbrana mozda i moze da ga zaustavi, a da probam da ga napadnem preko krila, jel su mi po krilima dosta jaki igraci ,ali sada se nesto dvoumim pa sam poceo da sumljam sam u sebe i svoju taktiku, inace ovu taktiku obozavam i vecinom sezone nju i igram,ipak sada sam u dilemi pa bi voleo da mi date savete... unapred hvala



    E da nisam napomenuo mec se igra sutra ,a video sam da je u danasnjem mecu igrao 4-3u-3 i vidim da je ovo spremio za mene...
    Last edited by Goran Ciric; 08-19-2013 at 12:22 PM.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    te 2 taktike i ja igram, ali ovu njegovu mozes pobediti ja mislim ako izbacis jednog spica i stavis DMC

  3. #3
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Pa i ja sam o tome nesto mislio mada mi je DMC nesto slabiji igrac, ima isto 49 poena kao i ostali i skoro sam ga kupio, ali konjinu mrzi da trci valjda, sve neke 5-6-6-7-5 uzasan je, pa sam nesto kontao da probam da dam gol sa ovom postavom u prvom poluvremenu, onda da povucem jednog spica a da ubacim DMC ,e sad posto si verovatno iskusniji u igri da li se slazes da krenem malo defazivnije kao sto si mi i predlozio, pa ako krene nizbrdo da pojacam spicom,ustvari pa ti si mi to vec i rekao idiot sam....e hvala za savet poslusacu te, samo me brinulo dal uopste i vredi moja taktika protiv njegove.... hvala jos jenom
    Last edited by Goran Ciric; 08-19-2013 at 12:35 PM.

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Kako si prosao ?

  5. #5
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Igram u 22:48 ,trebalo bi da pobedim,bar se nadam, danas sam se pojacao sa jos dva DC sa 49 poena po dva tri skila im hvali za skauta ,tako da bi trebalo da budem jos jaci, ali videcemo, svasta je moguce,krenucu sa DMc-om pa cu videti kako ide, svi su mi igraci u full formi tako da imam jake izmene videcemo,objavicu ishod

  6. #6
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51

  7. #7
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51

    za pola sata dobijaju po jos 5% kondicije,tako da jbg.ako me dobije ,iacicu napolje izudaracu kuce ,stanje na tbeli je ne promenjeno ,juce oboje imamo po pobedu,ja sam pobedio sa 7-0,on sa 2-0 i to je to

  8. #8
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Srecno

    Nemoj vise da kupujes igrace, kraj je sezone, kad predjes u visi nivo smanjice im se svima 1 zvezdica A ovako od sledece sezone mozes da kupujes igrace ocene od 50-54

  9. #9
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Da da kapiram zato sam i uzeo tj.samo 3 igraca u timu mi nisu sa 49 poena ,svako me po malo hvali za 50,tako da planiram u ovoj sezoni do kraja da im dodam te poene i da u sledecu sezonu udjem sa celim timom sa po 5 zvezdica a onda da samo dodajem nove tj.prodajem starije i to je to

  10. #10
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Pala pobeda i u gostima



    stanje na tabeli:


    I posle ove utakmice koja mi je i najteza u ligi i pobede mislim da cu do kraja sezone ostati na prvoj poziciji,tako da sam zadovoljan...sutra igram sa treceplasiranom ekipom ali i tu ocekujem trijumf ,mada mislim da ne mogu biti vise ugrozen do kraja prvenstva

Page 1 of 2 12 LastLast