Results 1 to 4 of 4

Thread: Kako dobiti ovu formaciju

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Niš, Serbia
    Posts
    4

    Kako dobiti ovu formaciju

    Kako da pobedim ovu formaciju http://img819.imageshack.us/img819/7605/glgy.jpg - A Evo i moja formacija (sad sam je stavio) http://img202.imageshack.us/img202/8011/m08t.jpg Stavljao sam razne formacije al od kad sam napravio pauzu da nisam grao aktivno 3 sezone ne mogu da verujem koliko igraju lose, kupio sam i noveigrac proenio ceo tim, dao im bonuse al nista ne pomaze - prosle sezonesam zavrsio na 10. mesto sa najkvalitetnijim timom u ligi, evo sad sam zamenio 2 igraca iz te postave kupio mladje i kvalitetnije i opet nista - katastrofa igraju neznam vise sta da radim. Pa reko ajde da probam da igram odgovarajucu formaciju za svakog. U pocetku prve 6,7 sezone koju god formaciju da sam stavljao oni igraju dobro i pobedjuju, e sad sad ocu da slomim kompjuter kako igraju sad.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Kako stoje sa ocenama?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Niš, Serbia
    Posts
    4
    Ovi iz veznog cesto dobijaju lose ocene posebno ovaj sa specialnim ebilitijem za driblanje, a kad on ne dobije onda dobije jedan od ova 2. Znam i ja to za ocene brate al sad nemam tokene da ih promenim, a i nema sanse da nabavim nekog sa pribliznim kvalitetom.
    Last edited by Meraklija Niš; 11-30-2013 at 09:00 PM.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Niš, Serbia
    Posts
    4
    Brate evo opet izguise ovi moji od duplo slabijeg tima jel predlazes da izbacim ove sto dobijaju lose ocene makar ubacio igraca sa duplo slabijim kvaitetom. Evo sad sam stavio i da ne igraju vise ofanzivno al neznam stvarno sta da im radim evo stavicu im da igraju def tako sam igrao jedno vreme kad sam imao ocajan tim i zavrsvao 2 sezone na 3 ili 4. mesto.
    Last edited by Meraklija Niš; 11-29-2013 at 12:43 PM.