Results 1 to 6 of 6

Thread: 4-1-2-1-2 uski dijamant POMOC !

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6

    4-1-2-1-2 uski dijamant POMOC !

    Ako moze neko iskusniji da mi kaze kako da postavim podesavanja za uski dijamant. To je ono markiranje, mentalitet ekipe itd... I takodje ako moze da mi kaze na koje igrace trebam stavim place ili crvene strelice. Utakmica mi pocinje u 15h. Hvala unapred.

    P.s. Sad mi pocinje kup i liga sampiona, ali planira sa uskim dijamantom da igram cele sledece sezone , pozdrav

  2. #2
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Inace ga nisam nikad igrao,al probaj ovako:mentalitet u zavisnosti od protivnika,ako si jaci napadacki,ako si slabiji normalan.Pasove kratke ili kombinovane,i strelice crvene na bekove a moze i na AMC.Presing u zavisnosti od utakmice,ja pocinjem sa svojom polovinom-ako gubim prebacim na cijeli teren...kontre samo na normalnom mentalitetu...
    Sve u svemu,vise se zamaraj sa igracima kake ocjene dobivaju,a ne formacijom.Pobrini se da ti kapiten bude medju najboljim ocjenjenim igracima...pozzz

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6
    Hvala, a kako se postavlja taj kapiten i kako moze da se vidi ko je kapiten?

  4. #4
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Djole,vidim da si pocetnik...kliknes na ekipu i taktiku i na desnoj strani pored ekipe imas opcijeodesavanje,auto izmjene,izvodjaci penala-kornera-slobodnjaka i redoslijed kapitena...tu ti je sve sto se tice taktike...pozz

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    6
    Hvala pozdrav

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    Jakarta, Indonesia, Indonesia
    Posts
    31
    [QUOTE=Zinaid Klicic;221352]Inace ga nisam nikad igrao,al probaj ovako:mentalitet u zavisnosti od protivnika,ako si jaci napadacki,ako si slabiji normalan.Pasove kratke ili kombinovane,i strelice crvene na bekove a moze i na AMC.Presing u zavisnosti od utakmice,ja pocinjem sa svojom polovinom-ako gubim prebacim na cijeli teren...kontre samo na normalnom mentalitetu...
    Sve u svemu,vise se zamaraj sa igracima kake ocjene dobivaju,a ne formacijom.Pobrini se da ti kapiten bude medju najboljim ocjenjenim igracima...pozzz[/QU

    Jel stvarno ima veze ko je kapiten. Nije da ti ne verujem, samo me zanima odakle ti to. Ja sam isto relativno nov, sacu peti nivo