Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Sezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7

    Sezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO

    Pozdrav,

    nikako ne mogu da pobjedim?! Ne znam šta se to dešava...do sada sam sve sezone igrao veoma dobro samo par puta sam završio na slbije od 2gog mjesta

    nemam neke stalne formacije jer je nisam imao ni ovih 19 sezona. Najviše igram 4-5-1 V stil
    Prošle sezone završio sam prvi i bio 3či u ligi prvaka...imam isti tim od prošle sezone ali igrač, koji so dobivai ocjene 8-9 ove sezone dobivajo ocjene 5-6?!?!
    samo obrana mi dobija dobre ocjene

    Sad sam prodao skoro sve slabe igrače i kupio 2 igrača od scauta i potrošio 100tokena ali obadvojica dobijajo ocjene 4-5?!?!

    SAd više neznam šta se to događa.

    Sezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO-2015-01-23_21-03-13.jpgSezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO-2015-01-23_21-04-04.jpgSezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO-2015-01-23_21-06-53.jpg
    Sezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO-2015-01-23_21-11-57.jpg

    možete mi reči, kako da postupim naprijed.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Sezona 20...užas...ne mogu da pobedim NIKAKO-2015-01-23_21-10-39.jpg  

  2. #2
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Probaj 41dmc3mc2 ili 4-3-3.Za 4132 napadacki-normalno,kroz sredinu,kontra.Sve ostalo na normal,kombinovano.Za 433 sve isto samo mozes kombinovqno ili kroz sredinu.Nadam se da cu biti od pomoci Ili preuzmi novi klub.

  3. #3
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvo, golman ti je u lošoj formi... drugo, očigledno nešto ne štima sa tvojim spoljnim bekovima, a ni krila nisu bolja... Probaj 3N-5-2 V, bez strelica, defanzivno, kontre po bokovima, kratkim pasovima...

  4. #4
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Ako igras defanzivu da nije logicnije dugi pasevi sa kontrama??

  5. #5
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by AtleticoMadrid View Post
    Ako igras defanzivu da nije logicnije dugi pasevi sa kontrama??
    I šta si uradio ako i on igra defanzivu?

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7
    i jučer izgubio :/

    protiv puno slabijeg tima...

    golmana sam kupio , koji je imao ocjene 7,8,8,9,9

    kad je došao u moj klub počo je sa ocjenama 5,6...

    jer je možda to problem, ker mijenjam formaciju svake utakmice?

    I napadači imajo loše ocjene - prošle sezone su imali povprečje 7,8 -8,1

    Kako da stabiliziram red u ekipi? Kupim još kojeg igrača? Sad ču nastavit formaciju 4-1-3u-2
    za pobjedu sam stavio max. bonus za nagradu, svaki dan igram, morala in kondicija su 100%

  7. #7
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Slovenia?
    Napadalni mentalitet i protinapad ne idu zajedno, isključi protinapad kad napadaš. Offside zanka se koristi s napadalniom taktikom proti 3ST postave. Pritisk se određuje prema protivničkoj postavi. Zamjeni položaj napadaleca (Odklopa stavi levo, Del Piera desno).
    Razumejo?

    Na kojem ja jeziku pišem, ni sam Bog ne zna
    Ex top eleven player


  8. #8
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Hahhaah,to je neki mesani Ali meni se cini da ovo forsiraj kontru ne radi.Kad je bio ofsajd u igrici???NIKAD.Mozda i to ne radi Ja kad iskljucim kontru imam vise kontre nego kad ukljucim.

  9. #9
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Forsiranje kontri je meni riskantno jer sam primjetio da protivnik zna prekinut tvoju kontru i započet svoju, a to nitko ne želi ako se brani. Offside nema u statistikama, ali se primjeti po broju udaraca protivnika prema tvom golu. Kad zamka radi dobro, protivnik ima malo udaraca. Meni je najkorisnija kad igram sa 3DC obranom protiv 3ST formacije
    Ex top eleven player


  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    7
    hehe da Slovenac
    pa razumijem ja vas...samo cirilice ne baš tako dobro nadam se da vi mene

    pa zašto je došlo do ovog ove sezone? totalni kolaps in ništa ne mogu da napravim.

    Zašto promijenit napadača? zbog čega s došao do toga?

    jal vi uvijek igrate istu formaciju? ili ju spreminjate na protivnika?

Page 1 of 2 12 LastLast