Results 1 to 5 of 5

Thread: Pad odlične timske forme, pomoć!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Sarajevo, Bosnia and Herzegovina, Bosnia and Herzegovina
    Posts
    1

    Exclamation Pad odlične timske forme, pomoć!

    Dakle, lvl 21 sam i na početku sezone mi je krenulo perfektno, imao sam sve pobjede i jednu neriješenu utakmicu..
    Međutim, u zadnjih nekoliko utakmica ne mogu da pobijedim nikoga u ligi, jedino u kupu pobjedjujem.. Takođe, svaki ligaški meč pratim uživo i svaki dan treniram igrače jer imam dovoljno svih bustera. Evo detaljno:



    Formacija je bila 4-5-1 i kao što vidite, vrlo uspješan sam bio..
    Međutim, sada je već katastrofa, evo dokaz:


    Imam najjači tim u ligi, to sam provjerio. A on izgleda ovako:


    Imao sam skor 8-1-0 i bio ubjedljivo prvi na tabeli, a sada gle(Pogledajte formu)!?!?


    I evo slika statistike, na formu obratite paznju:


    Doveo sam 3 igraca,jedno strikera(M Grof)i 2 desna vezna(MR) ali igraju katastrofalno. Ostali su svi od pocetka sezone tu.
    Ne razumijem ovo stvarno, prvi put mi se desava..Pomozite!

  2. #2
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Forma tvojih igraca nije losa,imao sam igrace koji igraju za 4 ili 5 a imaju 5*.Ubaci drugu postavu,ove sa losom formom stavi na klupu.Tako sam ja "izlecio" stopera,5*,a ocene 4 ili 5.Stavio sam ga neki duzi period na klupi,a stavio stopera od 4* koji je dobijao ocene 8,7,9.I taj od 5*,nakon odmora,je dobijao ocene 8,7,9.Evo jos igra u prvoj postavi,skoro je opet dobio zvezdicu,ima 5* igra k'o lud,skoro uvek on presece pas,ili je bio jaci u duelu.Odlican igrac.

  3. #3
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Last edited by Steppenwolf; 02-25-2015 at 11:08 AM.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Imao si skor 8-1-0 pa si onda naleteo na ona 4 preostala tima koji su ti pomrsili racune,tako da nemoj uopste da se uzbudjujes...
    Glavu gore i cepaj...kad bi procitao sve nase komentare i sve nase slucajeve,ne bise zalio...
    Uzalud jacina tima,moral,kondicija,bonusi,podrska...

    Idemoooooo...

  5. #5
    Newbie Željko Novakov's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    40
    ma ovo je postalo govno od igrice,imam kvalitet tma 126% dok su ostali izmedju 110% i 115%,ili ih jedva pobedim ili izgubim a o ligi sampiona i da ne pricam od prve cetiri utakmice izgubio sam sve a postigao samo dva gola na cetiri utakmice a opet sam ubedljivo najjaci u grupi a kako mi se cini izgubicu i ostale dve utakmice u ligi sampiona.U kupu sam odmah ispao i opet izgubio od nekog slepca koji je duplo slabiiji od mene.