Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: 4-4-2 taktike i strelice

  1. #1
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127

    4-4-2 taktike i strelice

    Kako pravilno koristiti 4-4-2?Mislim na one taktike i podesavanja mentalitet i tako dalje.Da li je neko koristi? Ja igram napadacki, preko oba krila kratki pasevi,tvrdo ili normalno uklizavanje,presing ceo teren ili polovina terena,zavisi kako mi padne na pamet,bez kontri i sa ofsajdom.Da li je ovo dobro?

  2. #2
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Bilo ko???

  3. #3
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Ја користим 4-4-2 и за сада су резултати океј... Играм без стрелица... А менталитет и то остало мењам... почињем са :
    Менталитет - Нормалан
    Фокусирај пас - Комбиновано
    Пресинг - сопствена половина
    Уклизавање - нормално
    Пас игра - комбиновано
    Маркирање - зонски
    И форсирај контранапад !

  4. #4
    Rookie AtleticoMadrid's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    127
    Kada igram flat formaciju (bez am i dm) uglavnom igram kratke paseve i bez kontri,ali probacemo i to

  5. #5
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Ја 4-4-2 и 4-1-3-2 играм.. него сада немам ДМЦ па само 4-4-2 Испробај пар формација.. па која буде добитна :Р

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    I ja sam skoro poceo sa 4-4-2.. menjam stalno,za sada se najbolje pokazalo sve default samo kratki pasovi.. strelice na ML i MR crvene.. inace sam 7.level.. Nekako mi bolje igraju kad ne fokusiram pas, ne znam.. Inace presao sam na nju zato sto sa ovom formacijom odbrana izgleda odlicno
    Ad Fines likes this.

  7. #7
    Apprentice Ad Fines's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    168
    Quote Originally Posted by Sole94 View Post
    I ja sam skoro poceo sa 4-4-2.. menjam stalno,za sada se najbolje pokazalo sve default samo kratki pasovi.. strelice na ML i MR crvene.. inace sam 7.level.. Nekako mi bolje igraju kad ne fokusiram pas, ne znam.. Inace presao sam na nju zato sto sa ovom formacijom odbrana izgleda odlicno
    Баш тако, најбоље се показала.. И против сваке тактике може да се игра са 4-4-2 (барем по мени) ... !

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    da.. I dobio sam drugara sinoc koji igra uski dijamant sa 5-0 a isti smo level i slicni po kvalitetu tako da ova counter formacija pada u vodu.. A sto se kontranapada tice, vise ih imam utakmici kada ne oznacim ovo polje nego kada oznacim

  9. #9
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Ja u te counter formacije ni malo ne vjerujem, igrao sam cijelu sezonu sa 4-3-3 i bio 2., ovu igram citavu sa klasicnom 4-4-2 samo sa strelicama na ml i mr,gol razlika 60:1,sve su to zablude
    Veni,Vidi,Vici

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Rotterdam, Netherlands, Netherlands
    Posts
    91
    Koji si level? Jel si probao da stavis kratke pasove? Ja nisam probao tako kao ti bez kratkih pasova, mozda bih mogao

Page 1 of 2 12 LastLast