Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
Like Tree2Likes

Thread: OFK Uzalud

  1. #1
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177

    Post OFK Uzalud


    Ovo je OFK Uzalud ,mi smo jedno malo sporsko drustvo,okupili smo se kako danasnja deca nebi vise bila na ulici nego bi se bavila nekim sportom.Prve godine kad smo poceli da se takmicimo na polovini sezone smo bili 13 ili ti predposlednji.Dovodjenjem novog trenera do kraja sezone smo osvojili... nakon toga u nasem mestu je bilo slavlje,slavila se prva titula u nasoj istoriji kluba.Shvatili smo da nasa deca i nasi fudbaleri imaju veliki talenat i da su spremni da ucine nesto vise...

    Vec naredne sezone smo poceli neresenom utakmicu sa vecitim rivalom iz prve sezone.Na polovini sezone smo bili prvi sa 10 bodova razlike od vicesampiona.Nije bilo lako igrati sa takvim timovima.Posto smo prosli u ligu sampiona i svetski kup dobili smo i nove sponzore "Speed" i "Frontmen".To nam je pomoglo kako bi doveli neke nove igrace.

    U svetskom kupu na nase i navijacko odusevljenje prosli smo grupu kao 1 i do 1/8 smo dosli lako i ocekivali smo da cemo kod kuce pobediti protivnika.Ali ne mi smo izgubili 2:1 i to golom u 90 smo dali taj jedan ponosni gol.Nakon toga smo otisli kod njih u goste sa malim ambicijama ali dovodjenje novog napadaca se isplatilo i on je dao 4 gola a rezultat je bio 7:1 za nas.Do finala smo lako prolazili i u finalu smo prvo poluvreme gubili 2:0 i onda smo u drugom preokrenuli i na kraju je bilo 2:3.


    Kako bi nam bilo dozvoljeno da igramo ligu sampiona morali smo da damo mnogo para na izgradnju stadiona.Zahvaljujuci tome dobili smo mnogo i novih navijaca.Na pocetku smo bili spremni za ligu sampiona. .U grupi nismo ni gol primili i prosli smo kao prvi sto nam je u 1/8 dalo lakseg protivnika i njega smo lako prosli i do finala nije bilo teskih protivnika u finalu je bio nas veciti rival iz lige.Nasi momci su igrali borbeno i hrabro i do 75 minuta nije bilo gola.Ali posle toga je usledila goleijada.I na kraju se zavrsili 2:5.

    I naravno na kraju te sezone u nas muzej kluba su stigli novi trofeji koji su mestani mogli da pogledaju i da uzivaju u njima.
    Last edited by Vladislav Maksimovic; 08-24-2013 at 10:50 PM.
    Shadow likes this.

  2. #2
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Dobrodošao, srećno

  3. #3
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Hvala Svajc.


    A evo i stanje na tabeli se promenilo.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Srećno u daljoj igri

  5. #5
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Srecno

  6. #6
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Hvala,ako imate neki savet neki kritiku samo mi recite.

  7. #7
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Danas igram protiv 3 .


  8. #8
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Evo i mene,dobio sam neocekivanu ligu.Ako se to tako moze nazvati.


    Svi prijatelji lvl 2 sto su mogli oni su na mom serveru."Krljanje u najavi"

    Imamo 4 sampiona iz prethodne sezone.

    OFK Uzalud:


    Harchester Utd:


    Machester FC:


    Inter:
    Mersed Kadić likes this.

  9. #9
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Evo je moja ekipa,ako bih hteli da mi pomognete tako sto cete dati neki savet,NPR:"Trebo bi dovesti mc,amr,aml...", i bilo kakve savete.

  10. #10
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    U ligi sampiona gola nismo primili.



    Dobili smo lakseg protivnika ali nikad ne treba potcenjivati protivnika.

Page 1 of 3 123 LastLast