Results 1 to 3 of 3
Like Tree3Likes
  • 2 Post By t11_fan
  • 1 Post By t11_fan

Thread: FC Shakhtar

  1. #1
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435

    FC Shakhtar

    Klub koji Sarma TE (poznat po brojnim profilima? LOL )napravio da bi dobio poneki token za referral i da bi mu (netko) mogao pružiti podršku u utakmicama
    Tražio me da mu budem podrška u ligaškoj utakmici prije 2 sezone protiv direktnog konkurenta za naslov. Nakon utakmice rekao je da nema nikakvih planova s tim klubom, da mu ne treba pa je klub bio napušten nekoliko dana... Jedno jutro meni bilo dosadno, moji timovi su bili kompletirani a meni se kupovalo na aukcijama. Jbg, kad kupujem prva 2 dana sezone kasnije bude dosadno pogotovo ako ispadnem rano iz kupa .
    Sjetim se tog tima . Odem na taj profil i pokupujem nasumice igrače s transfer liste tako da je tim na kraju igrao nekom asimetričnom 352 formacijom. Opet je ostavljen na autopilot, prošle sezone se vratim, klub prvak Kupim jednog DC-a, ostale auckije izgubim i vratim se ponovo ove sezone, imam šta vidjet. Shakhtar 2. u ligi, 3. u LP i osvojio kup LOOOL
    Pošto je tim igrao 2 sezone sa gotovo identičnom postavom, bio je red da ove sezone mu posvetimo malo vremena s obzirom da je bio prilično uspješan na autopilotu. Bilo je tokena u zalihi pa se kupovalo, zaslužio je kvalitetniju postavu
    Ove sezone tim ima odličnu statistiku, 16 utakmica bez poraza, 12 pobjeda, međutim u LP ima 3 neriješene, ali 2 su bile protiv najjačeg tima u grupi tako da je još moguće da klub prođe grupu.
    FC Shakhtar-shakhtar.jpg
    FC Shakhtar-shakhtar-l3d10.jpg
    FC Shakhtar-shakhtar-l3-squad.jpg
    Ex top eleven player


  2. #2
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Evo tima koji je vodeći na ljestvici i to sa fascinantnom statistikom, mogućom samo na TE. Igra konstantno 53w2, ima 10 pobjeda, gol razliku 52:2 a puno je slabiji od Shakhtara... Mislim da je ključ uspjeha tog tima (osim naravno u čudnim kalkulacijama nordeusovog game engine-a) u njegovom MC-u koji je u vanserijskoj formi; prve 3 ligaške utakmice zabio je 8 golova... Kad vidim sa kakvim timom ima takve rezultate samo se iznerviram...
    FC Shakhtar-ijs.jpg
    FC Shakhtar-shakhtar-l3d12.jpg
    AC Milan 21 likes this.
    Ex top eleven player


  3. #3
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Tim je još uvijek poluaktivan, ovu sezonu završio kao 3. tim lige, ima AMC-AMR-a koji je prvi asistent i drugi golgeter lige. U kupu je imao jako dobar nastup, 1/4 finala je respektabilan rezultat.
    Ex top eleven player