Results 1 to 3 of 3

Thread: NMFM United

  1. #1
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428

    NMFM United

    Epa,da i ja predstavim svoj tim , posto sam vec neki mesec na forumu.Sve je pocelo pre godinu i jednog dana,kada sam odlucio da ponovo krenem da igram Top Eleven,naravno da bih napravio bolji tim od jednog prijatelja
    NMFM United-122.jpg

    Kada sam krenuo da igram,bio sam koliko se secam na 6. mestu ili 9.,nije bitno.Bilo je to negde pred kraj sezone,a video sam da ne mogu da udjem u prvih 4,resio sam da ponavljam sezonu.U kupu sam dosta rano ispao,jer nisam ni vodio tim kada sam ispao.


    U drugoj sezoni smo bili mnogo jaci od ostalih protivnika pa smo bez problema osvojili ligu,a u kupu smo ispali u plej-ofu.To je bio prvi level jos uvek.


    U 3. sezoni,drugom levelu, imao sam dosta jak tim.Mogao sam da se suprostavim skoro svakom timu u ligi,LS ili kupu.U ligi smo osvojili prvo mesto,ali nas je u LS pobedio Chelsea FC,drugi najveci rival u igrici Kup nisam mogao da pratim,pa me je protivnik koji je bio neki level visi od mog lagano savladao 4-1 u finalu.Tada smo bili veoma blizu tripla,samo sto nisam mogao da gledam neke tekme,i jos nisam bio dovoljno dobar menadzer da bi osvojio tripl


    U 4. sezoni,3. levelu smo osvojili bez imalo problema ligu,u LS smo ispali u cetvrt finalu a u kupu u kvalifikacijama


    Peta sezona je bila najlosija sezona,ne racunajuci 2 sezone gde sam ponavljao ligu (namerno).Igrao sam u ligi sa Lonelom i Chelsea FC,bili su jaci na papiru i bolji od mene,pa sam bio na trecem mestu.Kad sam video da ne mogu biti prvi u ligi,odlucio sam da ponavljam sezonu.Naravno izgubio sam sledeci mec,ali su i Lonela i Chelsea kiksnuli,pa sam mislio da ,ako ih kasnije pobedim, mogu osvojiti ligu.Ali izgubio sam i protiv Lonele i Chelsea FC,pa sam se borio za trece mesto,samo bod ili 2 mi je bezao treci,uz moju bolju gol razliku.I u zadnjem kolu protiv 3.,Orange FC odigram nereseno pa zavrsim na 4. poziciji.Od LS smo se pozdravili u 1/8 finala.Isto tako i u kupu.Sve u svemu ne tako lepa sezona za nas,koji ne volimo posluzavnike

    U sezoni 6 sam odlucio sam da ponavljam sezonu kada sam video da necu moci da budem prvi u ligi.U LS daleko bolji rezultati,ispao sam u polufinalu od slabijeg.U kupu u 2. mecu sam zaboravio da promenim formaciju,zato sto sam igrao sa svim igracima napred zbog lige, sam izgubio 6-1 a mogao sam da prodjem u finale,Definitivno bolja sezona od prosle.

    Sezona 7,level 5.Nije nesto bila dobra sezona,nisam igrao LS pa mi se to nije svidelo U kupu smo ispali u pretkolu a u ligi smo zavrsili na 3. mestu

    U sezoni 8 sam zavrsio 2. u ligi i drugi u LS, u kupu sam ispao u kvalifikacijama.U finalu sam igrao protiv protivnika iz grupe,on je bio u grupi 2. a ja 1. U drugoj utakmici u grupi sam ga pokosio 4-2,pa sam krenuo sa istom formacijom i u finalu.Ali dzaba,izgubili smo 3-2.

    U sezoni 9 smo resili da malo razbijemo monotoniju.Promenili smo ime kluba iz Atletico de M. u FC Inter Milano.Od kupa smo se pozdravili u kvalifikacijama.U cetvrt finalu LS nam je dosao solidno jak Efremov Team.Naravno bio je slabiji od nas.Prvi mec na nasem stadionu smo dobili 2-1.Nadali smo se da mozemo proci u polufinale.U drugoj utakmici se je desilo nesto sto ne mogu da opisem.Izgubili smo 5-1,oduvao nas je.Sta god da smo promenili,nije islo kako valja,U ligi je bila to jos jedna osvojena titula.

    U sezoni 10 smo opet osvojili ligu,drugi put za redom.U LS smo ispali u 1/8 finala.U kupu smo prvi mec izgubili 2-1 na nasem stadionu.Bio je 2 lvla veci U drugom mecu,koji je pocinjao u 5 i nesto ujutro,smo odigrali 1-1,naravno ustajao sam rano samo da bi gledao glupi mec

    U sezoni 11 smo uspeli najzad da osvojimo LS,a usput smo i ligu strpali u trofejnu sobu . Prva dupla kruna za nas tim.U kupu smo ispali u osmini.U finalu LS smo osurili protivnika 4-1 Bio je priblizne jacine kao i mi,mozda malkice jaci,ali taktika je taktika.Nece tako lako da ide 451 v na 4321 A i uski dijamant nece tako dobro protiv 4321.

    U sezoni 12 smo osvojili samo 3. mesto u ligi,u LS smo ispali u cetvrt finalu a u kupu u kvalifikacijama.

    I poslednja sezona za Eagles United,prva i poslednja,je bila izuzetna.3. mesto u ligi,LS 1. mesto, kup 3.Zbog skandaloznog ispadanja iz kupa rezultatom 7-2 od 1* slabijeg smo odlucili da preuzmemo novi tim,NMFM United

  2. #2
    Rookie Brshadin-city's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    137
    Mogo bi pisati eseje za fakultet vidim da ti se

  3. #3
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Mogao sam
    Molim moderatore da izbrisu ovu temu,ne znam kako napravio sam 2 iste...Ovu obrisite,onu drugu sa slikama ostavite