Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Go Ahead Eagles
  • 1 Post By Go Ahead Eagles

Thread: NMFM United

  1. #1
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428

    NMFM United

    Epa,da i ja predstavim svoj tim , posto sam vec neki mesec na forumu.Sve je pocelo pre godinu i jednog dana,kada sam odlucio da ponovo krenem da igram Top Eleven,naravno da bih napravio bolji tim od jednog prijatelja
    Attachment 46666

    Kada sam krenuo da igram,bio sam koliko se secam na 6. mestu ili 9.,nije bitno.Bilo je to negde pred kraj sezone,a video sam da ne mogu da udjem u prvih 4,resio sam da ponavljam sezonu.U kupu sam dosta rano ispao,jer nisam ni vodio tim kada sam ispao.
    NMFM United-screenshot_2015-06-04-16-21-04.jpg

    U drugoj sezoni smo bili mnogo jaci od ostalih protivnika pa smo bez problema osvojili ligu,a u kupu smo ispali u plej-ofu.To je bio prvi level jos uvek.
    NMFM United-2.jpg

    U 3. sezoni,drugom levelu, imao sam dosta jak tim.Mogao sam da se suprostavim skoro svakom timu u ligi,LS ili kupu.U ligi smo osvojili prvo mesto,ali nas je u LS pobedio Chelsea FC,drugi najveci rival u igrici Kup nisam mogao da pratim,pa me je protivnik koji je bio neki level visi od mog lagano savladao 4-1 u finalu.Tada smo bili veoma blizu tripla,samo sto nisam mogao da gledam neke tekme,i jos nisam bio dovoljno dobar menadzer da bi osvojio tripl
    NMFM United-3-1-.jpg

    U 4. sezoni,3. levelu smo osvojili bez imalo problema ligu,u LS smo ispali u cetvrt finalu a u kupu u kvalifikacijama
    NMFM United-4.jpg

    Peta sezona je bila najlosija sezona,ne racunajuci 2 sezone gde sam ponavljao ligu (namerno).Igrao sam u ligi sa Lonelom i Chelsea FC,bili su jaci na papiru i bolji od mene,pa sam bio na trecem mestu.Kad sam video da ne mogu biti prvi u ligi,odlucio sam da ponavljam sezonu.Naravno izgubio sam sledeci mec,ali su i Lonela i Chelsea kiksnuli,pa sam mislio da ,ako ih kasnije pobedim, mogu osvojiti ligu.Ali izgubio sam i protiv Lonele i Chelsea FC,pa sam se borio za trece mesto,samo bod ili 2 mi je bezao treci,uz moju bolju gol razliku.I u zadnjem kolu protiv 3.,Orange FC odigram nereseno pa zavrsim na 4. poziciji.Od LS smo se pozdravili u 1/8 finala.Isto tako i u kupu.Sve u svemu ne tako lepa sezona za nas,koji ne volimo posluzavnike
    NMFM United-5-1-.jpg

    U sezoni 6 sam odlucio sam da ponavljam sezonu kada sam video da necu moci da budem prvi u ligi.U LS daleko bolji rezultati,ispao sam u polufinalu od slabijeg.U kupu u 2. mecu sam zaboravio da promenim formaciju,zato sto sam igrao sa svim igracima napred zbog lige, sam izgubio 6-1 a mogao sam da prodjem u finale,Definitivno bolja sezona od prosle.
    NMFM United-6.jpg

    Sezona 7,level 5.Nije nesto bila dobra sezona,nisam igrao LS pa mi se to nije svidelo U kupu smo ispali u pretkolu a u ligi smo zavrsili na 3. mestu
    NMFM United-7.jpg

    U sezoni 8 sam zavrsio 2. u ligi i drugi u LS, u kupu sam ispao u kvalifikacijama.U finalu sam igrao protiv protivnika iz grupe,on je bio u grupi 2. a ja 1. U drugoj utakmici u grupi sam ga pokosio 4-2,pa sam krenuo sa istom formacijom i u finalu.Ali dzaba,izgubili smo 3-2.
    NMFM United-8.jpg

    U sezoni 9 smo resili da malo razbijemo monotoniju.Promenili smo ime kluba iz Atletico de M. u FC Inter Milano.Od kupa smo se pozdravili u kvalifikacijama.U cetvrt finalu LS nam je dosao solidno jak Efremov Team.Naravno bio je slabiji od nas.Prvi mec na nasem stadionu smo dobili 2-1.Nadali smo se da mozemo proci u polufinale.U drugoj utakmici se je desilo nesto sto ne mogu da opisem.Izgubili smo 5-1,oduvao nas je.Sta god da smo promenili,nije islo kako valja,U ligi je bila to jos jedna osvojena titula.
    NMFM United-9.jpg

    U sezoni 10 smo opet osvojili ligu,drugi put za redom.U LS smo ispali u 1/8 finala.U kupu smo prvi mec izgubili 2-1 na nasem stadionu.Bio je 2 lvla veci U drugom mecu,koji je pocinjao u 5 i nesto ujutro,smo odigrali 1-1,naravno ustajao sam rano samo da bi gledao glupi mec
    NMFM United-10.jpg

    U sezoni 11 smo uspeli najzad da osvojimo LS,a usput smo i ligu strpali u trofejnu sobu . Prva dupla kruna za nas tim.U kupu smo ispali u osmini.U finalu LS smo osurili protivnika 4-1 Bio je priblizne jacine kao i mi,mozda malkice jaci,ali taktika je taktika.Nece tako lako da ide 451 v na 4321 A i uski dijamant nece tako dobro protiv 4321.
    NMFM United-12-1-.jpg

    U sezoni 12 smo osvojili samo 3. mesto u ligi,u LS smo ispali u cetvrt finalu a u kupu u kvalifikacijama.
    NMFM United-12-2-.jpg

    I poslednja sezona za Eagles United,prva i poslednja,je bila izuzetna.3. mesto u ligi,LS 1. mesto, kup 3.Zbog skandaloznog ispadanja iz kupa rezultatom 7-2 od 1* slabijeg smo odlucili da preuzmemo novi tim,NMFM United
    NMFM United-13.jpg


    Trenutna garnitura i statistike :
    NMFM United-untitled222222222222222222222.jpg
    Trenutni tim (dovescemo jos desno krilo i to je to ,ovaj mc od 3* u prvoj postavi za neki dan ide na 4* cim se dokopam 10 bustera)
    NMFM United-untitled.jpg

    Nadam se da cu redovno editirati i obavestavati o ovom timu u buducnosti.Toliko od mene
    Brshadin-city and Top El like this.

  2. #2
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Ne predajemo se mi tek tako lako Prosli smo 2. rundu kupa ukupnim rezultatom 7-4.
    Attachment 46797

  3. #3
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Prvi skaut u novom timu,kostao me 14 tokena na pregovorima U prethodnom timu je na 80 ligaskih imao oko 40 golova!A igra na dl,dc i dr pozicijama.
    NMFM United-screenshot_2015-06-05-10-42-38.jpg

  4. #4
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Idemo idemo idemo
    NMFM United-screenshot_2015-06-06-19-35-51.jpg
    Brshadin-city likes this.

  5. #5
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    I prvi je kiksnuo,izgubio 2-0 od naseg vecitog rivala,FC Partizan.Partizan je lose zapoceo sezonu,ponudio sam mu pomoc,da mu sredim ekipu,pristao je.Sad ce biti problem da ga pobedim u sledecem delu sezone
    NMFM United-screenshot_2015-06-10-16-50-35.jpg

  6. #6
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Jos jedna pobeda.Probudio se nas skaut Kriz,bio je u pocetku u krizi al se sada polako vadi
    NMFM United-screenshot_2015-06-11-13-13-48.jpg
    NMFM United-screenshot_2015-06-11-13-14-15.jpg

  7. #7
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Sutra protiv prvog.
    NMFM United-screenshot_2015-06-12-20-57-50.jpg

  8. #8
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Hahah 30 levela veci,odnosno vise od 30 je razlika
    NMFM United-screenshot_2015-06-12-21-00-03.jpg

  9. #9
    Dreamer Go Ahead Eagles's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    428
    Klasican nordeus trol
    NMFM United-screenshot_2015-06-12-21-00-12.jpg