Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Thread: Topa sahip olma

Newbie

Topa sahip olma

15 gündür benim maçlarım resmen sabote ediliyor, 2 ligde son 3 haftaya 14 puan önde girdim, ondan sonra maçlarımda hep topa sahip olma oranım %20.
    Denemek için baktım: ev sahibiydim, maçı yönettim, stad tam doluydu, arkadaşımda beni destekledi buna rağmen %20 topa sahip olma oranımla yıldız ortalamam 26 iken ortalaması 17 olan takımlara bile yenilmem sağlanıyor. Kupa maçından bu şekilde elendim. Bugün son maçımda yine %20 ile oynadım ama maçı çok şükür kazandım. Bu hata düzeltilmezse oyunu çoğu arkadaşım gibi ben de bırakacağım.
    DiÄŸer bir sorunumda en iyi oyuncum her zaman ya sakatlanıyor ya da kırmızı kart görüyor, oynamasına fırsat vermiyorlar. Dün akÅŸam ÅŸampiyonlar liginde kırmızı gösterdiler, ligde oynattım 6 hafta sakatladılar. UsandÄ±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä ±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±Ä±m.

Newbie
    bu ne biçim şey ben ne yazdım, foruma nasıl gecmis?????????

Newbie
    ????**

Newbie
    her zaman topa sahip olma oranım 20, ev sahibi olsam, maci yönetsem bile hiç farketmiyor, basit takımlara karşı da aynı, yok mu ilgilenecek biri??????????

Newbie
    kardeş taktiğini ayrıntılı bi şekilde yollar mısın görsel olursa daha iyi olur

Newbie
    Taktiğim hiç değişmedi, genelde 5-3-3 ya da 4-3-3 oynuyorum, aynı sistemle ligde 16 puan farkla şampiyon oldum, en az gol yiyen takımdım, gol kralı, asist kralı, en iyi oyuncu hep bendeydi. artık kiminle oynarsam oynayım farketmiyor hep topla oynama yüzdem %20, 21 bile olmuyor, denemek için 2 arkadaşıma telefon ettim maçı seyretti, ben yönettim yine değişmedi. Normalde ev sahibiyken Ev sahibi için %13, menajer olarak maçı yönettiğim için %8, maçı izleyen arkadaş başına %2, stad tam doluydu %5 onun için vemesi lazım, toplarsan bunlar bile % 28 ederken %20'de kalıyorum. Bir kaç görüntü yüklemeye çalıştım. Bıktım artık, yardım lütfen.
    Topa sahip olma-hy.jpg
    Topa sahip olma-hulusi.jpg
    Click image for larger version. 

Name:	hy.jpg 
Views:	23 
Size:	98.2 KB 
ID:	14473

Newbie
    kardeşim taktiğin çok dağınık oyuncu dizilişlerine önem vermen gerekir şu taktiklerden birini dene yalnız muhakkak dizilişleri düzgün yap denedikten sonra sonucunu söylersen memnun olurum

-----ST----
    ----AMC-----
    ML-MC-MC-MR
    DL-DC-DC-DR

---ST--ST---
    ----AMC-----
    --MC---MC---
    ----DMC----
    DL-DC-DC-DR

---ST--ST---
    ----AMC-----
    -MC-MC-MC-
    DL-DC-DC-DR

Emirler bölümünü de şöyle ayarlayabilirsin

Topa sahip olma-ekran-al-nt-s-2.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Topa sahip olma-ekran-al-nt-s-.jpg  

Newbie
    Aynı sistemle açık ara şampiyon oldum, gol kralı ilk 5 içinde 3 oyuncum vardı, asist kralı bendeydi, en iyi oyuncu bendeydi. Lig bitti beni iflah etmediler, önceki sezon şampiyonlar ligi ve kupadan bu sebeple elendim. Benim yıldız ortalamam 28.3, Karşı takım 19.8. as kadromda bir 25, bir 27, bir 28 yıldızlı oyuncum hariç hepsi 30 ve üzeri. Karşı takımda bir sakat 10 kişiler. Ev sahibiyim +13, menejer +8, seyircim için +5 topa sahip olma toplam 26 olması gerekirken %20 oldu yine. Maçın başından sonuna kadar %20 ile oynuyorum tüm maçlarımda. Deplasman veya ev farketmiyor.İşte size son maçımdan görüntü.
    Topa sahip olma-hy6.jpg

Newbie
    Yarın ki maçım işte bu oyuncu ile, tüm verilere bakın ben yine %20 ile oynayacağım ve yine şu basit takıma en az 6,7 gol atmam gerekirken belki 1 fakla yenersem kendimi mutlu sayacağım.
    Topa sahip olma-hy7.jpg

Newbie
    kardeşim daha 3. seviyeye kadar gelmişsin ilk 2 ayı sayma genelde botlarla oynarsın şampiyonlukların seni yanıltmasın önemli olan bu zamanlar taktiğin çok dağınık söylediklerimi yapmazsan böyle devam eder

Page 1 of 2 12 LastLast