Results 1 to 4 of 4

Thread: oyuncu alıyorum bekleyiniz diyor tranfer tamamlanmıyor.....(

Newbie

Angry oyuncu alıyorum bekleyiniz diyor tranfer tamamlanmıyor.....(

12-02-2013, 12:07 AM #69
    Mutlu Durmuş Mutlu Durmuş is online now
    Newbie
    3 tür oyuncu alıyorum ama oyuncular bana gelmiyor tokenim gidiyor... bunun yüzünden ligde sıkıntı çekiyorum.ya bana 3 tane oyuncu versinler yada tokenlerimi..

ForumTurkishHatalar ve Teknik Arızalar Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma) konuyu açtım kimse ilgilenmedi

böyle bi oyun görmedim ben yardımcı olan kimsede yok sikeyim böyle oyunu amınakoyayım 4 tür oyuncu alıyorum bekleyiniz diyor oyuncu gelmiyor böle sikim sikim hata verecekse kapatın oyunu buranın ve nordeus firmasından bir cacık olmaz onlar anca token satıp hile yapalım insaları kandılarım paralarını alalım derdinler... kaybedilince hemen kaybettiniz yazısı geliyor. sizin yüzünüzden ligde magdur oldum...

Newbie
    sunucu bağlantısı kopuyor tarayıcıdan kaynaklı bir sorun yandex-mozilla kullanıyorsanız google chrome'a geçmenizi öneririm

Newbie
    Bencede tarayıcından dolyı arıza var. Transfer anlık birşey zaten çoğu kişi son saniyede alır oyuncuyu oyuncu için 25 token harcadığımı bilirim.

Bence transfer yöntemi karşıdaki inatçı değilse çok kolay adama tıkla token koy başkasıda koydugunda bekle ilk tur bitsin kırmızıya dönsün 1. tur dediğinde kimse token koymazsa son saniyede tokeni bas anında transfer senin. Tabi adama 1. tur dedğindede token koyan olursa transfer uzar.Herzaman token koyup sonraki evrede kimsenin koymadığından emin oldugunda son saniyede tokeni koy adamı al olay bu.

Newbie
    Quote Originally Posted by Mutlu Durmuş View Post
    12-02-2013, 12:07 AM #69
    Mutlu Durmuş Mutlu Durmuş is online now
    Newbie
    3 tür oyuncu alıyorum ama oyuncular bana gelmiyor tokenim gidiyor... bunun yüzünden ligde sıkıntı çekiyorum.ya bana 3 tane oyuncu versinler yada tokenlerimi..

ForumTurkishHatalar ve Teknik Arızalar Top Eleven hakkında ne tür bir Hata/Arıza yaşıyorsunuz? (tartışma) konuyu açtım kimse ilgilenmedi

böyle bi oyun görmedim ben yardımcı olan kimsede yok sikeyim böyle oyunu amınakoyayım 4 tür oyuncu alıyorum bekleyiniz diyor oyuncu gelmiyor böle sikim sikim hata verecekse kapatın oyunu buranın ve nordeus firmasından bir cacık olmaz onlar anca token satıp hile yapalım insaları kandılarım paralarını alalım derdinler... kaybedilince hemen kaybettiniz yazısı geliyor. sizin yüzünüzden ligde magdur oldum...

kardeş günışığı saat farkın yanlış ayarlıdır. düzeltirsen düzelir. resim ekte.. bakarsan deneyerek çözersin...

oyuncu alıyorum bekleyiniz diyor tranfer tamamlanmıyor.....(-2013-12-21-16_04_05-date-time.png