Results 1 to 2 of 2

Thread: Token Anlaşması Sorunu...

Newbie

Token Anlaşması Sorunu...

Arkadaşlar Tv sponsoru seçiyorum en sağda Topofone sponsoru var...Açıklaması jetonları önceden alın ve doğru yatırım yapın şeklinde...Ben anlaşmayı yaptım anlaşmayı yaptıktan sonra bana 3 token verdi ama maksimum 21 token yazıyor...Anlaşmayı yapınca veya anlaşma süresi dolunca 21 token vermesi gerekmiyor mu?Anlaşma süreside doldu ama sadece imzaladığımda verdiği 3 tokeni alabildim...

Newbie
    Quote Originally Posted by Anılcan Gökgöz View Post
    Arkadaşlar Tv sponsoru seçiyorum en sağda Topofone sponsoru var...Açıklaması jetonları önceden alın ve doğru yatırım yapın şeklinde...Ben anlaşmayı yaptım anlaşmayı yaptıktan sonra bana 3 token verdi ama maksimum 21 token yazıyor...Anlaşmayı yapınca veya anlaşma süresi dolunca 21 token vermesi gerekmiyor mu?Anlaşma süreside doldu ama sadece imzaladığımda verdiği 3 tokeni alabildim...

eğer her gün oyuna giriyorsan ikinci sıradaki anlaşmayı yap.eğer her gün girmiyorsan birinci sıradakini yap. üçüncü sıradakine dokunma bile.dördüncü en sağdaki anlaşma 4 gün için 3 token peşinen verir.sonra 4 gün beklersin yine anlaşma yaparsın 3 token alırsın.yine 4 gün beklersin.böylece 28 günde 21 token almış olursun ama mantıklı değil yine.bunu yapmak isteyen sürekli giremeyip aynı günde birden transfer transfer yapmak isteyenlerdir. ya da senin gibi yanlış anlayandır...