Results 1 to 6 of 6

Thread: Oyuncu sakatlanması

Newbie

Oyuncu sakatlanması

Dün kupa maçında forvet oyuncum sakatlandı hiç dikkate almadım 2-3 gündür diye ama bugun baktıgımda 16 günlük sakatlık süresi var. Bu ne biçim saçmalıktır arkadaş zaten lig maratonu 26 hafta kupa ve şampiyonlar ligi derken bu kadar uzun süre sakatlıklar çok gereksiz. her gün 2-3 oyuncum sakatlık geçiriyo yakında kadro kuramayacağız Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Newbie
    yeter artık benden bu kadar bu oyunun çivisi çıktı iyice takım moral kondisyon tam olsa bile maç kazanamıyo kendımden gucsuz takımları bıle yenemıyom oyunun ıcıne ettınız ıyıce Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim 2 gun once 7 gun sakatlandı tedavıyle duzelltık sımdı 12 gun yedı heralde ınsanşarı oyundan sogutmaya calısıyosunuz kımsede ılgılenmıyo..

Newbie

Haklısın.

Aynen Kardeşim Haklısın. Bugün oynadığım lig maçında acayip saçma şeyler oldu. Lig 2. siyim ve lig 8. si ile oynuyorum. Maç saatinde uyuduğum için maçı izleyemedim. Uyandım her neyse kesin yenmişimdir havasıyla bi girdim. 1-0 yenilmişim. Nasıl olur ya derken bi baktım 3 oyuncu sakatlanmış ki hepsi de 6'şar gün. Anasını sikerim böyle oyunun dedim ve bundan sonra oynamıcam kesinlikle. Bildiğin para tuzağı ben onları iyileştirmek için tedavi puanı kullanıcam , tedavi puanı alabilmek içinde token alıcam bu ibnelerde para kazanacak. Ve asıl saçma olan şey ise karşı takımdan bir tek kişi bile kart görmemiş. Benim oyuncular canları sıkılmış durduk yere sakatlanmış heralde. Sakatlanma nedenleri de ciddi sarsıntı. E amına koduğumun çocukları başkası ile çarpışmadan , hava topuna falan çıkmadan , tekme yemeden nasıl sarsıntı geçirecek bu adamlar. Neyse kardeşim oyun benim için bugünden itibaren bitmiştir.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Merhabalar kaçıncı levelsiniz?
    Oyuncunuz yaşlı ise veya stadyum geliştirmenizi yapmamış iseniz bu tür sakatlıklar çok olur
    Benim de bu sıkıntılar vardı oyun kendi içinde bunu bizden istediği için yaptım sorun düzelmişti sizde deneyebilirsiniz

Banned
    Quote Originally Posted by Burak İlhan View Post
    Aynen Kardeşim Haklısın. Bugün oynadığım lig maçında acayip saçma şeyler oldu. Lig 2. siyim ve lig 8. si ile oynuyorum. Maç saatinde uyuduğum için maçı izleyemedim. Uyandım her neyse kesin yenmişimdir havasıyla bi girdim. 1-0 yenilmişim. Nasıl olur ya derken bi baktım 3 oyuncu sakatlanmış ki hepsi de 6'şar gün. Anasını sikerim böyle oyunun dedim ve bundan sonra oynamıcam kesinlikle. Bildiğin para tuzağı ben onları iyileştirmek için tedavi puanı kullanıcam , tedavi puanı alabilmek içinde token alıcam bu ibnelerde para kazanacak. Ve asıl saçma olan şey ise karşı takımdan bir tek kişi bile kart görmemiş. Benim oyuncular canları sıkılmış durduk yere sakatlanmış heralde. Sakatlanma nedenleri de ciddi sarsıntı. E amına koduğumun çocukları başkası ile çarpışmadan , hava topuna falan çıkmadan , tekme yemeden nasıl sarsıntı geçirecek bu adamlar. Neyse kardeşim oyun benim için bugünden itibaren bitmiştir.
    Ne kadar terbiyesiz ahlaksız birisiniz kesinlikle hak ediyorsunuz,inşALLAH hepsi sakatlanır,saygısız..

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Forum kuralları çerçevesinde konuşmak en güzel erdemdir. Oyun için birçok yeni güncellemeler gelecek az sabredelim çözüm için bizlerde heyecan içinde bekleyişteyiz ve lütfen sabırlı olalım.