Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Anket hatalari

Rookie lionboys's Avatar

Angry Anket hatalari

top elevende tokens kazanmak için anket dolduruyoruz çoğumuz.ama yalnız bu anket firmaları nitelikli dolandırıcı.tabi hepsi olmasada yada her ankette olmasada bunu yapıyorlar.1-2 defa değil sürekli başıma gelen bir hadisedir.anketin 100 de 80 i geliyor anket ilerlemiyor 100 de 98 ini geliyor küfür eder gibi bu anketi kazanmayı hak etmedinzi diyor.halbukı yazdıkı butun nıtelıklerı yapmışım.zaten her anket için yapılan testler onlar ayrı bir üç kağı sana bir ton soru soruyor zaten istedi cevabın çoğunu alıyor sonra bu anketı haketmedın.sırf tokens vermemek adına yapılan bır sey

destek hattına şikayet etsem ne diyecem anket ilerlemiyor yada 100 de 95 bana bunu dedi dersem ne ispat edebilirim?
    eğer müşteri memnunıyeti istenıyorsa top eleven ın denetimi altında yapılsın bu anketler

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Quote Originally Posted by lionboys View Post
    top elevende tokens kazanmak için anket dolduruyoruz çoğumuz.ama yalnız bu anket firmaları nitelikli dolandırıcı.tabi hepsi olmasada yada her ankette olmasada bunu yapıyorlar.1-2 defa değil sürekli başıma gelen bir hadisedir.anketin 100 de 80 i geliyor anket ilerlemiyor 100 de 98 ini geliyor küfür eder gibi bu anketi kazanmayı hak etmedinzi diyor.halbukı yazdıkı butun nıtelıklerı yapmışım.zaten her anket için yapılan testler onlar ayrı bir üç kağı sana bir ton soru soruyor zaten istedi cevabın çoğunu alıyor sonra bu anketı haketmedın.sırf tokens vermemek adına yapılan bır sey

destek hattına şikayet etsem ne diyecem anket ilerlemiyor yada 100 de 95 bana bunu dedi dersem ne ispat edebilirim?
    eğer müşteri memnunıyeti istenıyorsa top eleven ın denetimi altında yapılsın bu anketler
    Selamlar;

Top Eleven'da olan her şey denetim altında bundan şüpheniz olmasın.Çoğu kez bende bakıyorum ve bugüne kadar 4-5 kez anketten token kazandım.Ama dediğiniz gibi çoğu kez de size uygun anket bulunamadı diyor.Eğer ki sizde %90-95'te iken hata vb birşeyler oluyorsa direk olarak tek önerim var ekran yakalamanız ,kanıt olarak direk burada paylaşınız ve bizde size 2. öneri olarak destek bölümüne iletmeniz.Bende buraya attığınızı rapor halinde Developerlara sunmuş olurum.Anket %5-10 iken ama size uygun olmadığını söyleyip üzgünüz yazısını size sistem gösteriyorsa bu bir hata olmaz.Ama dediğiniz gibi %90-95 civarında ise bunu kesinlikle ekran yakalamanız lazım.Baktınız ilerliyor anket yine böyle bir şey olacağını düşünüyorsan ankette en son geldiğin yeri ekran yakalayarak ilerle.Unutmayınız ortalama minumum anket yanıtlama süresi 15 dakika ve bu süreyi siz hızlı hızlı yanıtlayarak asla geçmeyin bu da anketin sonlanmasını sağlar.

Benim tüm managerlere önereceğim tek şey hatalarda ekran yakalamak.

İlginiz için çok teşekkür ederiz.
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 01-15-2015 at 03:02 PM.
    lionboys likes this.

Rookie lionboys's Avatar
    http://i.hizliresim.com/W6qnX4.png

http://i.hizliresim.com/mrMPX4.png

alın ercan bey bugün yaptıkları 3,kez oluyor ayıptır ya şimdi ben kıme sıkayet edeyım 100 de 100 olmuş son soru sadece gelırın nedır dıye 20 dakıkadır anket tamamlıyorum son soruda gelırım yuzunden mı hak etmıyorum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    http://i.hizliresim.com/W6qnX4.png

http://i.hizliresim.com/mrMPX4.png

alın ercan bey bugün yaptıkları 3,kez oluyor ayıptır ya şimdi ben kıme sıkayet edeyım 100 de 100 olmuş son soru sadece gelırın nedır dıye 20 dakıkadır anket tamamlıyorum son soruda gelırım yuzunden mı hak etmıyorum
    Selamlar;

Resimlerle birlikte şimdi destek bölümümüze açıklayın size geri dönüş sağlayacaklar.

Bunu raporlarım da belirteceğim.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.