Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 1 Post By waleed020
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: maç kaybı

Newbie

maç kaybı

bu oyunda türk düşmanlığımı var bilmiyorum ama her sene kupa maçlarında ilk turda kendimden zayıf rakiplere elenip büyük bir maddi kayıptan oluyorum. Geçen gün cl maçında kendi sahamda 2-0 ondeyken ılk yarı ıkıncı yarı 4 gol yıyerek 20 dakıkada 4-2 yenıldım. rövans macı ıcın full kondısyon + morallı cıkıp en yuksek galibiyet prımı secmeme ragmen denk guctekı takıma 4-0 yenıldım (10 dakıkada 3 gol yedım ). Sanırım bazen ne yapsak boş oyun kendi bildiğini okuyor. Yenilik gelmiş ama neye gelmiş hala merak edıyorum

Banned
    Para üzerine kurgulanmış normaldir hocam

Newbie
    Bnde kupada kendimden baya dusuk rakibe yenildim oyuna teni basladim sayilir ama kendini belli etti biraz oyun

Newbie
    Uzun zamandır oyuna girmiyordum. Bugün tekrar başlayayım dedim ve başladım. Fakat bir hatayla karşılaştım. Sol üst köşede benim için 1. deniyor. Fakat sıralamaya girdiğimde 4. sıradayım.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by waleed020 View Post
    Uzun zamandır oyuna girmiyordum. Bugün tekrar başlayayım dedim ve başladım. Fakat bir hatayla karşılaştım. Sol üst köşede benim için 1. deniyor. Fakat sıralamaya girdiğimde 4. sıradayım.
    Selamlar;

Bu sorununuzu destek ekibimize iletirseniz size geri dönüş sağlanacaktır.

Buraya yazdığınız gibi açıklamanızı yapın hesabınızı inceleyeceklerdir.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Kartal21 likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Hero00 View Post
    bu oyunda türk düşmanlığımı var bilmiyorum ama her sene kupa maçlarında ilk turda kendimden zayıf rakiplere elenip büyük bir maddi kayıptan oluyorum. Geçen gün cl maçında kendi sahamda 2-0 ondeyken ılk yarı ıkıncı yarı 4 gol yıyerek 20 dakıkada 4-2 yenıldım. rövans macı ıcın full kondısyon + morallı cıkıp en yuksek galibiyet prımı secmeme ragmen denk guctekı takıma 4-0 yenıldım (10 dakıkada 3 gol yedım ). Sanırım bazen ne yapsak boş oyun kendi bildiğini okuyor. Yenilik gelmiş ama neye gelmiş hala merak edıyorum
    Selamlar;

Top Eleven ekibi olarak ırkçı ayrımı asla söz konusu bile olamaz,başka bir menajer tarafından da yapılırsa kim olursa olsun gereği anında yapılıyor efendim.Örneğin haksız kazanç yapan başka bir ülkeden menajerin tokenleri Fraud takımımız tarafından incelenip geri alındı.Bu vb örnekleri bizzat yaşadığım,gördüğüm için bunu açık gönüllülükle size diyebilirim

Sizinle aynı durumları bende yaşadım 2 dakikada 2 gol yiyerek fakat bunu sizlerde biliryorsunuz olabilecek şeyler eğer ki bu sık sık başınıza geliyorsa hemen destek ekibimize bildirin size geri dönüş sağlayacaklardır.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support
    Last edited by Ercan Mehmet Minkil; 03-26-2015 at 08:26 AM.