Results 1 to 4 of 4

Thread: Tranferde donma sorunu

Newbie viperone's Avatar

Tranferde donma sorunu

...............
    Last edited by viperone; 10-21-2015 at 01:18 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by viperone View Post
    Oyun gerçekten şu 1 haftadır acayip canımı sıktı ve 2 gündür 20 token bedavaya kaybettim dünden bu yana boşu boşuna giden 20 token belki daha fazla sayamadım. Tam teklif vericem oyun donuyo oyuna girene kadar zaten adamı alıyorlar defalarca oyunu silip yükledim hatta telefonu formatladım modemi resetledim yok allah yok şuan sinirden uyuyamıyorum bugün 2 oyuncu sırf bu yüzden kaybettim 3. De videoya alıp youtubeye yükledim şim benim zararım ne olacak tokenleri alırken yağmur gibi alıyolar verirken damla damla. Ben parayla alıyorun bittikçe ama bu durumda nasıl bidaha alayım siz söyleyin videoyu izleyin 5:40 dan sonrasıhttps://youtu.be/FB5-hqG_q5o
    Selamlar;

Sorununuzu destek bölümümüze yazmanız gerekiyor.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Sorun mu yaşıyorsunuz? - TopEleven Support | TopEleven Support

İlgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Newbie viperone's Avatar
    ayakta alkışladım ve şuan hala ayaktayım. Giden benim tokenlere oldu sıkıntı yok top eleven türkiye destek ekibi süper çalışıyor ne diyeyim ki

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by viperone View Post
    ayakta alkışladım ve şuan hala ayaktayım. Giden benim tokenlere oldu sıkıntı yok top eleven türkiye destek ekibi süper çalışıyor ne diyeyim ki

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sorun herkeste olsaydı anlardım fakat bu adımları bir deneyin denedikten sonra düzelmezse bir daha yazın.