Results 1 to 3 of 3

Thread: Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?

Newbie

Question Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?

Dün akşam benden 1 üst ligde oynayan kardeşimin ilk gün lig maçına seyirci oldum. Sonuç aşağıdaki gibiydi:
    Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-ma-.jpg

Kardeşimin profili ve kadrosu şöyle:
    Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-fethiyespor-profil.jpg

Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-fethiyespor-kadro.jpg

Rakibin profil ve kadrosu da böyle:
    Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-ekran-al-nt-s-.jpg

Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-ekran-al-nt-s-2.jpg

Bizimki deplasmanda olmasına rağmen takımının başındaydı, ve 4 menejer tribünde ona destek oluyordu (bu da 8+4*2-5= %11 topla oynama avantajı eder)
    Hadi bir mucize oldu, 2 yıldız kaliteli bir takım kendinden 4 yıldız daha üstün bir ortalamaya sahip takıma yenilmedi diyelim.
    Her şeye eyvallah etmeye hazırdım da son resmin köşesindeki kupayı görünce kafayı yedim.
    Bir takım nasıl olur da 9'uncu ligde 46 (bu da takım kalitesi 2 yıldız demektir) kalite puanıyla şampıyon olabilir? Bu görülmüş şey midir?
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Kalitesi 2 yıldız olan takımla şampiyon olmak?-herreras-kadro.jpg  

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Alkım Yılmaz Kadaif View Post
    Dün akşam benden 1 üst ligde oynayan kardeşimin ilk gün lig maçına seyirci oldum. Sonuç aşağıdaki gibiydi:
    Click image for larger version. 

Name:	maç.jpg 
Views:	27 
Size:	60.8 KB 
ID:	59433

Kardeşimin profili ve kadrosu şöyle:

Name:	Fethiyespor profil.jpg 
Views:	28 
Size:	64.0 KB 
ID:	59431

Name:	FethiyeSpor kadro.jpg 
Views:	27 
Size:	72.8 KB 
ID:	59430

Rakibin profil ve kadrosu da böyle:

Name:	Ekran Alıntısı.jpg 
Views:	25 
Size:	64.0 KB 
ID:	59434

Name:	Ekran Alıntısı 2.jpg 
Views:	26 
Size:	63.6 KB 
ID:	59429

Bizimki deplasmanda olmasına rağmen takımının başındaydı, ve 4 menejer tribünde ona destek oluyordu (bu da 8+4*2-5= %11 topla oynama avantajı eder)
    Hadi bir mucize oldu, 2 yıldız kaliteli bir takım kendinden 4 yıldız daha üstün bir ortalamaya sahip takıma yenilmedi diyelim.
    Her şeye eyvallah etmeye hazırdım da son resmin köşesindeki kupayı görünce kafayı yedim.
    Bir takım nasıl olur da 9'uncu ligde 46 (bu da takım kalitesi 2 yıldız demektir) kalite puanıyla şampıyon olabilir? Bu görülmüş şey midir?
    Selamlar;

Bu kişiyi resimleriyle destek ekibine yazın ve profilini incelesinler.

Destek ekibimize buradan ulaşabilirsiniz Hayır, sorun hala devam ediyor. - TopEleven Support | TopEleven Support

Apprentice
    Hocam o kadar büyütmeyin gayet normal çünkü seninle aynı seviyede olan nerdeyse binlerce kullanıcı var her biri ayrı ayrı kendisine yakın kalitelerde takımlarla ligte eşleşiyor. Ben yine 9. seviyede 28 kaliteli takımlar menajerler gördüm çok şaşırdım ve inceledim ligi çoğu bot ve 30 kaliteli takımlar.

Ayrıca kısa bir not dikkat edersen eğer Şampiyonlar liginde eşleşmeler olurken grupta senden 5 - 10 puan kalite daha düşük takımlarda oluyor. Bunlar gayet doğal büyütmeye gerek yok