Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: TOP ELEVeN 2016 Oyun Yüklenme Sorunu

Newbie

Exclamation TOP ELEVeN 2016 Oyun Yüklenme Sorunu

Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılan var mı daha önce?Eklediğim fotoda oyun o kısma kadar ilerliyor sonrasında devam etmiyor adeta donuyor ve oyun açılmıyor.Gün boyunca bu sorunu aldım 30 dk bekledim bu şekilde yine de açılmadı sorun ne olabilir?Ne yaptıysam çözemedim malesef

http://i.hizliresim.com/DJ2RPv.png

Mobil ve Bilgisayardan farketmiyor her ikisinde de buraya kadar açılıyor sonrası yüklenmiyor.

Newbie
    Bugün aynı sorun bende de oluştu giremiyorum sabah 4 ten beri aynı ekranı veriyor

Rookie
    Bende de aynı sorun var bu nedir arkadaş çok önemli iki maçım var

Newbie
    Sabahtan beri mail atıyorum çözemediler sorunu.Hala beklemedeyim.Federasyon geldikten sonra oyun buglandımı nedir.Başka kimlerde var bu sorun bi yazarsa görürürüz sorunu

Rookie
    Hep bir saçmalık oluyor zaten bunaldım artık hep bir eksik oruçlu oruçlu delirttiler Ada'mı hep bir saçmalık cevap da yok bekleyelim sabaha kadar bakalım ne olacak

Newbie
    Beyler sorunu tahmin ediyorum buldum yazdım ingilizce foruma sakın adam kiralamayın yeni turnuvada.Kiralamamış olanlar.Yeni patch de kiraladığınız zaman databasede bir sorun oluşuyor tahminim ve yeni oyuna giremiyorsunuz.Ama eski arayüzle girebiliyorsunuz oyuna windows android farketmiyor bu ekranda takılı kalıyor.
    Eski arayüzle oyuna girmek için : Play Top Eleven - Free Online Football Manager Game

Adamlara yazı yazdım mail de sorunun tahmini olarak çözümlenmesi gereken kısmını umarım kısa zamanda patch çıkar yoksa sıkıntılı durum.

Newbie
    Benim problemim halloldu.Sanırım içeriden düzeltme yaptılar database de.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by agresivo View Post
    Arkadaşlar böyle bir sorunla karşılan var mı daha önce?Eklediğim fotoda oyun o kısma kadar ilerliyor sonrasında devam etmiyor adeta donuyor ve oyun açılmıyor.Gün boyunca bu sorunu aldım 30 dk bekledim bu şekilde yine de açılmadı sorun ne olabilir?Ne yaptıysam çözemedim malesef

http://i.hizliresim.com/DJ2RPv.png

Mobil ve Bilgisayardan farketmiyor her ikisinde de buraya kadar açılıyor sonrası yüklenmiyor.
    Sorunun düzelmesi lazım. Giriş yapabildiniz mi?

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Sorunun düzelmesi lazım. Giriş yapabildiniz mi?
    Evet düzeldiğini şimdi farkettim.epey uğraşmıştım olmamıştı ama kendiliğinden düzelmiş.herhalde top elevendan kaynaklı bir sorundu.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by agresivo View Post
    Evet düzeldiğini şimdi farkettim.epey uğraşmıştım olmamıştı ama kendiliğinden düzelmiş.herhalde top elevendan kaynaklı bir sorundu.
    Yarın ilk defa federasyon turnuvalarının fikstürü belli olacağı için oyunsal bir durumdan dolayı bugün bu şekilde oldu.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Page 1 of 2 12 LastLast